Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektrika ISO


f3Rd@

Recommended Posts

Nazdarek!! Zkoumal nekdo zapojeni ISO konektoru na radio u 406? Jsem se v tom dneska hrabal, zjistil jsem ze na dratech je napeti takovy, jaky se jim v danou chvili libi :( a jsou zapojene uplne chaoticky! Po pul hodine umorneho premerovani a testovani jsem to dostal do schudne verze, kdy radio jede furt. Ale zajimalo by me, jestli mate podobne zkusenosti, nebo se v tom akorat hrabal nekdo predemnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já řeším malinký problémek s rádiem. Když ho mam puštěné tak hraje normálně a pak najednou z ničeho nic se z repráků ozve strašný rupnutí (prasknutí) až z toho člověka málem trefí infarkt. Dělá to velice nepravidelně a s různou intenzitou. Mam takový pocit že to děla vždycky, když přejedu větší nerovnost... Zatím jsem nezkoušel zda to děla i na přehrávač. Co by to mohlo být? Prasknutý nějaký drát nebo něco špatně v rádiu....?

Jedná se o clarion s kazetovým přehrávačem a s cd changerem.

[upravil dne 19.10.06 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Já řeším malinký problémek s rádiem. Když ho mam puštěné tak hraje normálně a pak najednou z ničeho nic se z repráků ozve strašný rupnutí (prasknutí) až z toho člověka málem trefí infarkt. Dělá to velice nepravidelně a s různou intenzitou. Mam takový pocit že to děla vždycky, když přejedu větší nerovnost... Zatím jsem nezkoušel zda to děla i na přehrávač. Co by to mohlo být? Prasknutý nějaký drát nebo něco špatně v rádiu....?

Jedná se o clarion s kazetovým přehrávačem a s cd changerem.

[upravil dne 19.10.06 MPavel]

Me to nekdy dela podobne veci, al eu me to bude na 99,9% radiem... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: MPavel

Já řeším malinký problémek s rádiem. Když ho mam puštěné tak hraje normálně a pak najednou z ničeho nic se z repráků ozve strašný rupnutí (prasknutí) až z toho člověka málem trefí infarkt. Dělá to velice nepravidelně a s různou intenzitou. Mam takový pocit že to děla vždycky, když přejedu větší nerovnost... Zatím jsem nezkoušel zda to děla i na přehrávač. Co by to mohlo být? Prasknutý nějaký drát nebo něco špatně v rádiu....?

Jedná se o clarion s kazetovým přehrávačem a s cd changerem.

[upravil dne 19.10.06 MPavel]

Me to nekdy dela podobne veci, al eu me to bude na 99,9% radiem... :(

Já asi zkusím tátovi vybrakovat rádio z auta a prsknout ho do mého... Uvidíme jestli to bude taky dělat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...