Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

GPS navigace do mobilu


mk405

Recommended Posts

Zdar,

máte někdo nějaké zkušenosti s navigací GPS v mobulu??? např. třeba nokia + GPS modul. Zajimaly by mě nějaké zkušenosti postřehy nebo třeba porovnání s PDA nebo třeba s něčím jako tom tom, jak je to třeba přesné a jak spolehlivě to šlape :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar. Mám N-70 s GPS modulem LD3W. Navigaci jsem měl aktivovanou od Eurotelu za paušál 140,-Kč/měs. Po čtyřech měsících jsem tuhle službu zrušil, protože se to zrovna v ten \"správný\" okamžik, (kde jsem to neznal), raflo :grr a přestalo to navigovat. Než se to vše restartovalo a znovu nastavilo, trvalo to 15-20 min. :o Ptal jsem se, co by mě pro tuto sestavu doporučili. Prý Tomtom, nebo Route66.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem po N70 nebo N72 a modul LD3W ikdyž ten Qstarz BT-Q790 (SiRF III) je dost zajímavej. takže co spíš doporučujete?

kolikátka je potřeba tak ta karta? případně kterou?

chtěl jsem totiž novej mobil a delší dobu pokukuju po navigacích takhle by to bylo v jednom a celkem i levněji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: John

Tak tak N70 + GPS modul od Nokie a nebo GPS Qstarz BT-Q790 (SiRF III) testovano docela dlouho a spokojenost a tomtom pod symbian. :super :super

ty to máš? kde si to testoval? jak je na tom příjem v praze?:mrk

Já to bohužel ještě nemám ale pořizoval jsem to 2známým a s tim

GPS Qstarz BT-Q790 mám výborný zkušenosti s přídavnou antenou to nepadá ani po Praze v hustě osídlený oblasti.

Jinak jsem to měl na testování cca týden ve svojím autě a jezdil jsem s tím jak po Praze a i dálky a naprostá spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...