Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Že by Havlíčkův Brod?


Recommended Posts

Původně zaslal: aka

Ono to totiz skoro starsim ani prenechavat nemuzes:D:D(jee, to si urcite odnesu...)

Dalsi priznivce bily?vy ste fakt skupinka zavislaku!!!

mela jsi videt pohled te servirky, kdyz se do KAVARNY v jeden sobotni vecer kolem osme nahrnulo dvacet chlapu, co se tvarili jako ze jdou vychlastat bar a kazdy si dal bilou cokoladu :D:D:D

noooo a tamtu invektivu jsem radeji neslysel, to vis, to stari...clovek nedoslycha... spatne vidi... samy pozitiva :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

mela jsi videt pohled te servirky, kdyz se do KAVARNY v jeden sobotni vecer kolem osme nahrnulo dvacet chlapu, co se tvarili jako ze jdou vychlastat bar a kazdy si dal bilou cokoladu :D:D:D

noooo a tamtu invektivu jsem radeji neslysel, to vis, to stari...clovek nedoslycha... spatne vidi... samy pozitiva :D:D

Tak Vy mate jako doplnkovy program infarkt obsluhy? no to ste moc mili :D:D

vetsinou starouskom nabizim, ze jim to zopakuju...ale aby sis me pak s tim zrakem s nikym nesplet...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2aka: to vis, o prvnim peugeot srazu se v te kavarne jeste ted vypravi... a kdyz servirka uvidi parkovat na namesti takhle v podvecer peugeota, nevaha a bezi pro baleni bile cokolady.... :D

2beda: asi bys mel balik zamluvit, aby nedosla :D

2aka: tebe a splest si? to snad ani nejde.... to bych musel byt slepy, hluchy, a jeste navic uplne nasrot :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

teda, aby z toho nakonec nebyl megaminisraz :D nemam zamluvit parkoviste pred hypernovou? :D

ale jen prijedte, jen prijedte, vsichni jsou vitani :)

PS: 2 Beda: ja uz jsem taky z Praheeeee ;) teda, znacku mam jeste porad J....

No, jenze to uz z ty jejich kategorie domacich moc nezbude....hoste vyhrajou kontumacne:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2aka: to vis, o prvnim peugeot srazu se v te kavarne jeste ted vypravi... a kdyz servirka uvidi parkovat na namesti takhle v podvecer peugeota, nevaha a bezi pro baleni bile cokolady.... :D

2beda: asi bys mel balik zamluvit, aby nedosla :D

2aka: tebe a splest si? to snad ani nejde.... to bych musel byt slepy, hluchy, a jeste navic uplne nasrot :D

Tak ale zas je dobre vycvicena servirka, to neni uplne spatny :D:D

Mam to chapat ze sem neprehlednutelna, hlucna a to posledni me ani nenapada?:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2aka: tak pro priste ti budu lichotky oznacovat :D:D

<lichotka>jsi neprehlednutelna a naprosto nezamenitelna osobnost :) a to se proste pozna v jakemkoliv fyzickem i psychickem rozpolozeni.</lichotka>

staci takto? :D

No, sice nevim, zda bych vnitrek zavorek povazovala samostatne za lichotku, ale pokud je to tak oznaceno, tak dekuji:)

mozna by mi kurt moh udelat nake barevne ci jake oznaceni lichotky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Janča205

Tak jestli už jste se dohodli na 4.11. tak bohužel beze mně.Jsu zrovna v práci a vyvlíknout se z toho nemůže.Škoda!!!Snad jindy!

Na tu čokoládu jsem se fakt těšila!!!!!:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Janča205

Tak jestli už jste se dohodli na 4.11. tak bohužel beze mně.Jsu zrovna v práci a vyvlíknout se z toho nemůže.Škoda!!!Snad jindy!

Na tu čokoládu jsem se fakt těšila!!!!!:(

Jani, je to škoda, ale neboj. Svolám příště stejnej sraz a určitě to vyjde i tobě. Mrzí mě to. :(:(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...