Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Že by Havlíčkův Brod?


Recommended Posts

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

A jeste jste zapomeli na muj nejmilejsi, nejkrasnejsi a nejsympatictejsi srazovej inventar. Marianu-slunicko :papa

[upravil dne 19/10/06 Autoškolič Dodo]

nechci vypadat jako stoural, ale po jednom srazu se prece neudeluje titul inventar, ne?:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

A jeste jste zapomeli na muj nejmilejsi, nejkrasnejsi a nejsympatictejsi srazovej inventar. Marianu-slunicko :papa

[upravil dne 19/10/06 Autoškolič Dodo]

nechci vypadat jako stoural, ale po jednom srazu se prece neudeluje titul inventar, ne?:myslim:myslim

Ja jsem ji \"pasoval\" na tuto \"hodnost\" na zaklade jejiho prislibu,ze bude jezdit na srazy a ja jakozto inventar mam v povinost ji bravat s sebou. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem už psal, tak s termínem souhlasím(sám jsem jej navrhl,heč:aut) a myslel jsem,že to bude i odpolední akce,takže bych byl pro dát to na dřív než v 18h. Se hradem bych taky počítal. Takže abych to sesumíroval,pokud nebudu mít něco hóóódně nečekanýho v práci,tak jedu,hrad beru a na čokoládu s... se moc těším!!!:DMějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda clovek par dni nejde na stranky a oni mu tu zacnou delat takovou partyzanstinu :o:D

tak abych uvedl vse na pravou miru...

4.11. jsem v Brode a najdu i nejakej ten cas :) ale organizaci rad prenecham mladsim ;)

Lipnice uz vypada jako hrad, ale verte mi, za mych mladych let to byla regulerni zricenina. Vetsinu toho postavili podle (snad) puvodnich planu behem poslednich deseti let.

Cokoladu, jestli teda date na doporuceni stamgasta a znalce, tak jedine bilou. Ty ostatni se ji zdaleka, ale zdaleka nevyrovnaji. Bilou. A kdyby nekdo chtel dobrou, tak zase bilou :)

Budu se na vas tesit :)

PS: jeste nedavno se dal slalom provadet na vetsine prijezdovych cest i bez kuzelu :D ale nevim, jak dneska, ja jezdim jen od Humpolce a tam je ted novej povrch... tam to dela jenom vrrrrrrrrooooooouuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmm :)

[upravil dne 19.10.06 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

teda clovek par dni nejde na stranky a oni mu tu zacnou delat takovou partyzanstinu :o:D

tak abych uvedl vse na pravou miru...

4.11. jsem v Brode a najdu i nejakej ten cas :) ale organizaci rad prenecham mladsim ;)

Lipnice uz vypada jako hrad, ale verte mi, za mych mladych let to byla regulerni zricenina. Vetsinu toho postavili podle (snad) puvodnich planu behem poslednich deseti let.

Cokoladu, jestli teda date na doporuceni stamgasta a znalce, tak jedine bilou. Ty ostatni se ji zdaleka, ale zdaleka nevyrovnaji. Bilou. A kdyby nekdo chtel dobrou, tak zase bilou :)

Budu se na vas tesit :)

PS: jeste nedavno se dal slalom provadet na vetsine prijezdovych cest i bez kuzelu :D ale nevim, jak dneska, ja jezdim jen od Humpolce a tam je ted novej povrch... tam to dela jenom vrrrrrrrrooooooouuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmm :)

[upravil dne 19.10.06 Vvitty]

Ono to totiz skoro starsim ani prenechavat nemuzes:D:D(jee, to si urcite odnesu...)

Dalsi priznivce bily?vy ste fakt skupinka zavislaku!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem sledoval tento TOPIC s tím, jestli nezměníte náhodou termín ... a vono prd :D Takže ja se 04.11 rozhodně neukážu, páč ten den makám a to tak, že dost:D ale zase budou lowe a třeba nový autí:super Takže mám zase smolíka, peška, nebo jak se tomu řiká ... tak alespoň bude ten den o jednoho raubíře v Havlbrodě méně:papa

Jinak inventář myslím může být cokoli (záleží na tom, jak se to chápe) ... :roker

[upravil dne 19/10/2006 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Méďa (a) Béďa :D:D: u mně je zábava vždy na prvním místě :-D to je v pohodě, ale zrovna tu sobotu 4.11 v práci být musím a hlavně se to vyplatí, protože hrajeme troják --> 3x více zaplaceno, než normální dny. Pravda ... na to, abych měl na nové autí, tak bych musel mít 4.11 tak 1000x, ale i beztak je to slušnej přídavek do prasátka :super a kdyby to byl weekendovej srazík, tak se mi třeba taky vyplatí job zrušit a jet, ale jen na odpoledne mám tuto prioritu - kor, když je ten troják ... ale věřim, že to neni poslední Havlbrodskej srazík (na kterém jsem mimochodem ještě nebyl ... takže se to musí napravit) takže někdy do budoucna to třeba vyjde ... ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...