Autoškolič Dodo

Že by Havlíčkův Brod?

239 posts in this topic

Ahoj. Co by jste řekli tomu trošičku obnovit \"tradici\" srazu na vysočině. Pro zasvěcené na stejném místě (pro ostatní náměstí Havlíčkova Brodu horní část). Kdo by měl zájem se tam srazit, čekám návrhy termínů která sobota by se komu hodila. Bílá čokoláda je tam vynikající. To jen tak abych trošičku nalákal. :D

[upravil dne 18/10/06 Autoškolič Dodo]

Původně zaslal: BOSSCZ

Záleží kdy to bude ale jinak HB je pro mě docela dostupnej, takže proč ne :D :D :D

Pro mě zas tak dostupnej nejní, ale co jsem tam byl, tak to bylo super. Proto sám navrhni, které soboty máš volno v horizontu měsíce a půl a něco vyberem, ne? :papa

No je to od nás 120km :D No já radši počkám jak se to vyvrbí a jak se vyjádří ostatní a zeptám se ještě kolegy AKCZ ;)

Jo jinak by to byla jenom sobotní akce nebo by byl i nějakej progamek nebo tak něco? To bude asi rozhodující pro náký rozhodování :myslim:D

Původně zaslal: BOSSCZ

No je to od nás 120km :D No já radši počkám jak se to vyvrbí a jak se vyjádří ostatní a zeptám se ještě kolegy AKCZ ;)

Jo jinak by to byla jenom sobotní akce nebo by byl i nějakej progamek nebo tak něco? To bude asi rozhodující pro náký rozhodování :myslim:D

Zatím to bylo formou odpoledního příjezdu a pokecu ve zdejší kafárně. Pokud bych to měl svolávat jen já, tak nemám možnost domluvit i nějakej doprovodnej program. Jen vím, že v okolí je na jednom kopečku nááááááádhernej hrad, kterej by jsme mohli zhlédnout i s okolím a pak jít na pokec, ale to je tak jediný, co bych mohl pro to udělat. Třeba se nám ozvou ještě nějací místní a pomůžou s něčím. :papa

No i když je 120km v normě tak by bylo fajn aby byl nákej prográmek nebo něco páč HB znám dokonal jezdil sem tam rok půl každejch 14 dní :D

to je dobry, ne-Vysocani si tady domlouvaj sraz :aut

Dodo, neboj na srazy na Vysocine jsme nezapomneli ale pouze neni tolik casu + co jsme se posledne bavil s Vvittym tak rikal

ze jezdi dom pouze 1x mesicne tak jsme to chteli tak nejak naplanovat;)

Jinak jsem pro udelat jiz 4. mini Vysocina. Kdo by se tedy vsechno pridal??

Někdo z místních by třebas mohl zařídit předváděčky v tamnějším peugeotu, naposled sem řídil 407 2,2 benzín a super :cool:

To by bylo fajn, ale pro 10-15 lidí co se tam sejde nevím jestli to bude zajímavý pro prodejce hnad někoho v sobotu odpoledne do práce. :nevim:myslim:(

ad. slalom: nejsou kuzely ani misto ale mozna by se nechalo neco vymyslet (neslibuju)

ad. predvadecka: souhlasim s Dodem pro tak maly pocet lidi asi nehrozi...

Původně zaslal: Béďa

ad. slalom: nejsou kuzely ani misto ale mozna by se nechalo neco vymyslet (neslibuju)

ad. predvadecka: souhlasim s Dodem pro tak maly pocet lidi asi nehrozi...

Slalom jsme na Priglu měli i bez kuželů. Stačili PET flašky zpola naplněny vodou a bylo to super. S místem to nevím. Jinak i kužely by Vvitty mohl vzít z Prahy. Určitě dorazí taky :aut. S tím se počítá. Tímto ho zdravím :papa :papa :papa :papa

[upravil dne 18/10/06 Autoškolič Dodo]

Ahojky.tak jestli bych měla čas tak bych se taky přidala.Volný soboty mám 28.10.,11.11.,25.11.!No prostě každých 14 dní.Jestli mě ovšem do toho nevleze Praha.Jinak jsu pro!:papa

jj, času moc málo (rekonstrukce baráku), večer bych dorazil ale na organizaci čehokoliv nemám ani chvilku :(, ale Béda určitě nemá do čeko píchnout :D otázka je jestli má smysl organizovat neco pro méně než 10 lidiček:bojim

s Vvittym jsem se o tom taky bavili ale zatím jsme se k tomu nedostali

hrad??? jako lipnice?

slalom? není moc kde:( jedině orienták po HB :super:D

Odpovidam z mobilu, tak to taky asi podle toho bude vypadat :bojim. Ja si myslim, ze tak tu Lipnici domluvit a pokec u bile cokoladky nejlepsi na svete by mohlo stacit. Jinak tak jako vzdycky nabizim auto, sebe jako ridice a 4 mista pro pripadne absolventy kurzu kamikadze, ktery by se odvazili se mnou sednout do auta a odfrcet do \"Havlbrodu\"! :super

Původně zaslal: mk405

ale Béda určitě nemá do čeko píchnout :D

prej nema do ceho pichnout, pche :D

No tak ja se hlasim dobrovolne k organizaci, az uvidim ze se da dohromady par lidicek ktery dorazej tak domluvime presny termin atd. :aut

tak uz si nejaky termin hodte :) at to muzu zvazit :) uz si ani nevybavuju v jake ze nestrezene chvili jsem slibila ucast :D a chci mapku od nadrazi na namesti :) s orientakem :) jinak si klidne behejte sprinty i slalomy jak je libo :)

aka: tak s tebou se pocita kazdopadne!!:aut Mapku nepotrebujes, budes mit na ten kousek snad i odvoz;)