Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak se chovají prodejci autobazaru


Trundik

Recommended Posts

když já kupoval svýho mazla, tak mám zkušenost hodně podobnou té, co popisuje Vvitty...po zkušební jízdě autem a jeho následné prohlídce ve mnou vybraném servise jsem se s majitelem autobazaru domluvil na odstranění mnou zjištěných nedostatků do dalšího týdne než jsem si moh vyzvednout auto (jednalo se o přední kotouče, chybějící rezervu, špatné stěrače, nefungující dálkáč a výměna nějaké žárovky co si vzpomínám), pak protože to bylo čerstvě dotažený udělali technickou a emise a kdybych byl místní, tak by mi to rovnou i přihlásili a dali na značky...když jsem po týdnu přijel, auto bylo připravený, akorát nefungoval dálkáč (prej měnili baterku a stále nešel), tak mi nabídl slevu 2000,- (oprava mě stála 450,- včetně práce na dalších asi dvou věcech:P) a protože jsem měl nový radio z předchozího auta, tak jsem jim tam to origo nechal s tím, že mi za něj ještě 2500,- vyplatili...a přitom všem si myslím, že cena za auto nebyla nijak vyšší vůči konkurenci:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2oddie: no, ja takovych lidi znam vic, tedy tech co se nekoukaji pouze na cenu na krame/bazaru. ale mas pravdu, ze vetsina jde po cene bez ohledu na stav a sluzby. takze se vubec nedivim, ze vahas. presto si myslim, ze by takova firma mela byt partnerem klubu, a ze by se tu nejaci podobne smyslejici kupci nasli.

kdyz kupoval auto jiny kolega, nechal si dovezt octavku od jednoho cloveka z Havl Brodu, a taky byl spokojen. Pravda, nebylo to tak perfektni jako prvni zminovana, ale fer chovani, splnil co slibil, nebyla to zadna bouracka, corka atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znate to ste hejl vypadate jako hejl tak co svama - odrbat .Nevim jestli bazarysti prochazej nakym skolenim ci maj nakou tajnou prirucku ale vsude je to stejny proste nesmite prijit s ocima navrch hlavy a rikat \" je to je pekny auto chci ho \" v tu chvili jste jeho a jakmile nejste pevny v kramflecich jako co ze to ma presne mit jste v hajzlu pac pak vam bude tvrdit ze tam maska z wartburku na 306 je nejnovejsi model HDI dvoutakt a jesli to neznate tak mu tam uz priste nelezte a nebo a to protoze je na vas hodnej tak vam ho radsi proda hned protoze uz tu dneska bylo dalsi deset zajemcu tak aby ho tu zetra jeste vubec meli.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se trochu poptával a zjistil zajímavý věci, s tím bazarem je to trochu jinak.

Jak bylo řečený, bazar je tam asi rok. Mají to nějací dva velcí vyholení týpci, oba mají S-kový Mercedesy.

Od člověka co tama jezdí denně sem slyšel že od otevření bazaru se auta skoro vůbec neobměňují, dokonce asi aji ta 306 je tam skoro od otevření.

Zřejmě se tedy nejedná o bazar ale nějakej tunel :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Tak sem se trochu poptával a zjistil zajímavý věci, s tím bazarem je to trochu jinak.

Jak bylo řečený, bazar je tam asi rok. Mají to nějací dva velcí vyholení týpci, oba mají S-kový Mercedesy.

Od člověka co tama jezdí denně sem slyšel že od otevření bazaru se auta skoro vůbec neobměňují, dokonce asi aji ta 306 je tam skoro od otevření.

Zřejmě se tedy nejedná o bazar ale nějakej tunel :nevim

nerika se tunel, ale pracka... v takovychto pripadech... tuneluje se neco, kde jsou penize, coz zrejme pripad takoveto firmy nebude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie, Vvitty: Máte pravdu. Cena je většinou určující. Ostatně, proč kupovat solidní auto, kyžd je o 30 tisíc dražší, ale zase nemá kleklou nápravu, vymlácený poloosy a vyndanej katalyzátor? A k čemu proboha na ty auta dávaj airbagy ?

Sice mám starou popelnici, ale nemám čas tyhle věci řešit. A platit jak náhradní díly, tak k nim ještě ztracený čas, o nervech a neklidných nocích raději ani nemluvím.

No jo, ale o peníze jde především vždy až v první řadě.

Mmch : svého bazarníka již mám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BobyD

Znate to ste hejl vypadate jako hejl tak co svama - odrbat .Nevim jestli bazarysti prochazej nakym skolenim ci maj nakou tajnou prirucku ale vsude je to stejny proste nesmite prijit s ocima navrch hlavy a rikat \" je to je pekny auto chci ho \" v tu chvili jste jeho a jakmile nejste pevny v kramflecich jako co ze to ma presne mit jste v hajzlu pac pak vam bude tvrdit ze tam maska z wartburku na 306 je nejnovejsi model HDI dvoutakt a jesli to neznate tak mu tam uz priste nelezte a nebo a to protoze je na vas hodnej tak vam ho radsi proda hned protoze uz tu dneska bylo dalsi deset zajemcu tak aby ho tu zetra jeste vubec meli.:grr

Tohle je fakt pravda. Týpci z bazaru jsou fakt schopný nakecat cokoliv, že to třeba špatně brzdí kvůli sjetým destičkám, že tohle se opraví za pár korun apod. Pak jsou ještě fakt schopni nakecat, že tady pro to bylo několik zájemců, že to asi někdo z nich koupí apod.

Proto je lepší jít ve dvou, ve třech. Aby aspoň jeden nebyl oblouzněn autem a myslel, co je O.K. a co je K.O.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...