Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

oprava štelování bočního vedení u 405 Mi16


Bohouš

Recommended Posts

Jelikož u spolujezdce mě toto štelování jaksi nefachá, tak mě jen zajímá zda se to dá nějak normálně opravit :myslim:myslim

Normálně - tzn. aniž bych musel kuchat do té kožené sedačky, protože to se mě opravdu nechce, zas tak moc mě to nevadí - kór když na tomto místě se moc vykytovat nebudu :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie - myslím to štelování bočního vedení, točením se buďto k sobě přibližuje a nebo oddaluje zároveň se myslím hejbe i něco v bederní části.....;)

ale pokud se musí do sedadla, tak to si nelajsnu.....přece jen se mě pak nechce ta kůže sešívat a kdesi cosi....:myslim

Každopádně díky za info :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zhruba ve třetině výšky opěráku, mezi výplní opěráku a konstrukcí, uchycené je to za konstrukci. Tudíž se tam leze zezadu zespodu, určitě se nic nepáře, ale víc si z hlavy nepamatuju. Z rozbité sedačky jsem to tehdy vyndal destruktivně... Ale mám v garáži ještě jednu s tímhle bazmekem na vyhození (z anglické verze, tudíš jejich řidičova - naše spolujezdcova), je dost otrhaná, tak ničemu jinému není, tak by to na ní šlo zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jsi náhodou chtěl a bylo ti to k něčemu - mám doma elektrické šasí k sedaččce . v elektrice je zvedání nahru dolů, dopředu, dozadu a i opěrky ... teď nevim jenom jestli je to na řidiče, nebo na spolujezdce, ale kařdopádně ten motorek, co hejbe s opěrkou se dá zaměnit tak i tak ... mně už to je k ničemu (do auta už to montovat nebudu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...