PANASONIX

stabilizátory

11 posts in this topic

začaly mo něco klepat na přední nápravě,na nerovnostech sou to klepavé zvuky a otřesy který dou až do volantu,pravděpodobně sou to asi tyče stabilizátoru,ted ale nevím jestli jít do peugetu a koupit orginaly,nebo esi jít do neorginálu třeba od Benexu, auto Kelly...?

Kupoval jsem neoriginál cena za jeden 527 kč a žádnej problém mám je tam tak půl roku.

taky jsem daval na jare Febi, mam 15 000km a dobry, staly me asi 900Kc/par, vymenu bys mohl zvladnout doma, sundas kolo, povolis matky ( kdyz budou zarezle, uriznes je flexou ) a das tam jinej stabik, prace asi na 30minut na obou stranach ( pokud mas k dispozici tu rozbrusku :) )

[upravil dne 18/10/06 Ferry]

S tou flexou počítej vážně. Měnil sem obě před dvěmi týdny, a kupodivu

spodní šrouby na torzce šli ven bezva, a oba horní na tlumiči museli

ven flexou;)

Jo jak bylo řečeno, flexa je nutnost, mám to taky u 306 za sebou a stály od auto štangl asi 1300,- sada(jinak značka MOOG) a zatím taky dobrý :D:roker

[upravil dne 18/10/06 BOSSCZ]

V Elitu cena jednoho cca 600,-Kč. Jeden tam je už rok a druhý půl. Z výměnou žádný problém - bez flexy.

no mne zatial este na novom nemlatia ale na starom som menil asi pred pol rokom a este drzia len sa chcem opitat kolko naviac vydrzia aspon teda tie predne na 406-kach??? mate dakto skusenosti??? merali ste to???? ale nezaujma ma cas ale najazdene kilometre od vymeny po vymenu??? kamaratovy vydrzali jedny na fobii 10000km(originali) a druhe okolo 35000(nahrady), ja mam zatial na tychto novych dakych 10000km...

taky začínám pociťovat,že už na tom asi nejsou nejlíp.takže je tam přez zimu nechám a na jaře dám nový.doufám že tu flexu nebudu potřebovat.....ale doma ji máme.