Guest camrdaj

klima

4 posts in this topic

zdravím mám prosbu chtěl bych vyměnit manual klimu za automatickou panel mám může mi někdo napsat co budu ještě potřebovat dik

Někde se to tady psalo... a myslím, že to není jen o tom panelu... Budeš potřebovat ještě nějaká čidla na měření teploty.... viz tady je o tom něco málo napsáno:

budes potrebovat rozebrat a vyndat z auta celou palubku, aby ses dostal k rozvodum vzduchu, tam budes muset namontovat nekolik cidel + moturky na ovladani klapek privodu tepleho/studeneho vzduchu. pak predelat kompletne elekticky svazky palubky a castecne i v motoru, proste a jednoduse, vyprdni se na to, za tu praci to nestoji

Původně zaslal: Ferry

budes potrebovat rozebrat a vyndat z auta celou palubku, aby ses dostal k rozvodum vzduchu, tam budes muset namontovat nekolik cidel + moturky na ovladani klapek privodu tepleho/studeneho vzduchu. pak predelat kompletne elekticky svazky palubky a castecne i v motoru, proste a jednoduse, vyprdni se na to, za tu praci to nestoji

... a ktomu ještě vyměnit BSíčko, protože je jiné na automatickou a jiné obvody na manuální klimu.... Jak říká Ferry je na to na hlavu amyslím , že to není pohodovka ani do 20ceti tisíc.....