Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

osvětlení SPZ


pilot

Recommended Posts

Původně zaslal: pilot

Prosím o radu, jak se dostat k žárovkám u osvětlení pozn. značky. Peg. - 406. Díky.

Jen vyloupni sklíčko ze světýlka z levé nebo pravé strany malým šroubovákem a pak žárovku vytáhni, je tam bezpaticová W5W, já si teda pomáhal šroubovákem, opatrně jsem žárovku podebral aby se uvolnila a pak už šla ven.

[upravil dne 17/10/06 Radek Hurvajz]

[upravil dne 17/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: pilot

Prosím o radu, jak se dostat k žárovkám u osvětlení pozn. značky. Peg. - 406. Díky.

Jen vyloupni sklíčko ze světýlka z levé nebo pravé strany malým šroubovákem a pak žárovku vytáhni, je tam bezpaticová W5W, já si teda pomáhal šroubovákem, opatrně jsem žárovku podebral aby se uvolnila a pak už šla ven.

[upravil dne 17/10/06 Radek Hurvajz]

[upravil dne 17/10/06 Radek Hurvajz]

...no to jsi mu moc nepomohl... \"Jen vyloupni sklíčko ze světýlka z levé nebo pravé strany malým šroubovákem \" je hezký ale jak.. Obyčejně by člověka napadlo krytku zmáčknout ale v tomhle příp. musíš zabrat do kulatých dírek směrem od sklíčka a poté potáhnout ven... Měnil jsem to na dvou a pozor bývají tak sklíčka vyhřátá a křehká ..... takže opatrně.....:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tuldous

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: pilot

Prosím o radu, jak se dostat k žárovkám u osvětlení pozn. značky. Peg. - 406. Díky.

Jen vyloupni sklíčko ze světýlka z levé nebo pravé strany malým šroubovákem a pak žárovku vytáhni, je tam bezpaticová W5W, já si teda pomáhal šroubovákem, opatrně jsem žárovku podebral aby se uvolnila a pak už šla ven.

[upravil dne 17/10/06 Radek Hurvajz]

...no to jsi mu moc nepomohl... \"Jen vyloupni sklíčko ze světýlka z levé nebo pravé strany malým šroubovákem \" je hezký ale jak.. Obyčejně by člověka napadlo krytku zmáčknout ale v tomhle příp. musíš zabrat do kulatých dírek směrem od sklíčka a poté potáhnout ven... Měnil jsem to na dvou a pozor bývají tak sklíčka vyhřátá a křehká ..... takže opatrně.....:roker

To je sice hezký jak jsi to napsal, ale žádný dírky tam nejsou, alespoň ne u sedana, a autor příspěvku neuvedl jaká 406tka že to je. Tak moje rada je v pořádku, a pokud má Break nějaky dirky tak je i tvoje rada dobrá, tak sis ten úvod mohl odpustit;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti, ale mam tam stejna svetla jako Radek - a tak jak to popsal je to v poradku a nevidim duvod, proc by to nemelo nekomu pomoci?? Pokud to podle to nekdo nezvladne, doporucuji mu zajet do Peugeot.cz - tak si za to uctuji neco kolem 90,- osm za zarovku a zbytek za praci :D Myslim, ze to dotycneho rychle vyleci a nauci se praskle zarovky menit sam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Tuldous

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: pilot

Prosím o radu, jak se dostat k žárovkám u osvětlení pozn. značky. Peg. - 406. Díky.

Jen vyloupni sklíčko ze světýlka z levé nebo pravé strany malým šroubovákem a pak žárovku vytáhni, je tam bezpaticová W5W, já si teda pomáhal šroubovákem, opatrně jsem žárovku podebral aby se uvolnila a pak už šla ven.

[upravil dne 17/10/06 Radek Hurvajz]

...no to jsi mu moc nepomohl... \"Jen vyloupni sklíčko ze světýlka z levé nebo pravé strany malým šroubovákem \" je hezký ale jak.. Obyčejně by člověka napadlo krytku zmáčknout ale v tomhle příp. musíš zabrat do kulatých dírek směrem od sklíčka a poté potáhnout ven... Měnil jsem to na dvou a pozor bývají tak sklíčka vyhřátá a křehká ..... takže opatrně.....:roker

To je sice hezký jak jsi to napsal, ale žádný dírky tam nejsou, alespoň ne u sedana, a autor příspěvku neuvedl jaká 406tka že to je. Tak moje rada je v pořádku, a pokud má Break nějaky dirky tak je i tvoje rada dobrá, tak sis ten úvod mohl odpustit;)

waw.... tak to se omlouvám, myslel jsem se si že je to všechno stejný. Alespoň tu máme teď dva rozdílné typy a návody k nim..... Ještě mě tak napadlo.... Nemáte starší model?

No že by byl rozdíl jen v modelech.... Je to divné, že by i světýlko resp. jeho krytka byla jiná..... :)

[upravil dne 20.10.06 Tuldous]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo by řek, jak je jednoduché vyloupnout sklíčko. Na straně druhé, je dobré že se podělíte se svýma zkušenostma z oprav vozů. Za to Vám všem zde děkuji!!! A dodaná fotka, ta mluví za vše, že jste tu ochotní pomoci. Nu smůla je, že jsem informace jak na to hledal pro svého kámoše, který má P- 406, dlouhou. A to bylo vše, co jsem o autíčku věděl. A pokud to nepůjde variantou \"A\", zajisté to půjde variantou \"B\". Tuldous to snad nemyslel až tak nadřazeně. Díky. Rallyfands Tonda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespoň tu máme teď dva rozdílné typy a návody k nim..... Ještě mě tak napadlo.... Nemáte starší model?

No že by byl rozdíl jen v modelech.... Je to divné, že by i světýlko resp. jeho krytka byla jiná..... :)

JJ, je to model 1997 čili starý, to jen pro pořádek. By mě nenapadlo že i světlo spz prošlo inovací:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...