Leitlik

Výfuk na 307

6 posts in this topic

Tak je to cca 2 měsíce co jsem koupil střední a koncový díl výfuku od firmy BOSAL. No a dnes jsem vlezl pod auto a co nevidím,na plášti dírka a ve švech pláště to na 30% fučí,takže je to černý jak bota !! A to jsem si liboval,že to stálo jen 5500kč. No jo,za málo peněz málo kvality. Takže :potlesk

[upravil dne 17/10/06 Leitlik]

To už jsi měnil na 307 výfuk ???? kolik let ti vydrzel ? já mám celkem dobrou zkusenost se spei servisem - jednak se tu necha (jestli si drsnej) smlouvat o cenach a pokud ti neco udelaji a hned se to posere tak to bez reci vymeni pripadne opravi

[upravil dne 18.10.06 omegaalfa]

Auto je starý skoro 4 roky,ale ten shnilej výfuk bude asi tím,že jsem to koupil v AAA auto !! Samozdřejmě jsem to nekontroloval,protože jsem předpokládal,že tak mladý auto to bude mít v pořádku.:mad::mad:A co se týče reklamace,tak to mám domluvený na pondělí a řekli,že na to maj měsíc,tak ať s tím počítám !!:grrTak budu měsíc jezdit do práce na Babettě,protože podle toho jak jsem tam řval,to asi měsíc budééé.:roll Příště (počítám za rok) zajedu do PEUGEOTU:aut

Koncovej tlemič mám NOVAK (nebo NOWAK) a tlumí. O středním dílu v mém případě raději nebudu hovořit :)

Hele, byl jsi u toho, když tě to měnili ? Jinak, výfuk je spotřební zboží - za 4-6 roky buď zrezne, nebo uhnije .. podle toho, jak moc jezdíš.

:D:Djo byl jsem u toho.Takovou věc ještě zvládnu sám,takže jsem to usazoval osobně !:roker A ještě jsem si dal tu práci a omotal spoje azbestovým knotkem a potřel lukoprenem ! Ale není to nic platný,když jsem narazil na zmetek(bylo mi řečeno).:(