Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P106 - Imobilizer


Petr5110

Recommended Posts

Ahoj,

před pár dny mě začal zlobit imobilizer - když otočím klíčkem tak mě svítí hned zelená místo červené a vůbec nemusím zadávat kod a mohu hned startovat.Zkoušel jsem kod měnit ale pořád svítí jen zelená a nebo zelená a červená zároveň.

Takže by mě zajmalo jestli já sám mohu opět donutit Imobilizér abych mohl zadávat kod při startování nebo to dokáže jen servis??

Peugeot 106 XSI rv 94

[upravil dne 17.10.06 Petr5110]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přidám další poznatky - jen jsem nakoupit - otočil jsem klíčkem - svítila zelaná - zkusil jsem vypnout zapalování a počkal jsem asi 20 vteřin než se rozsvítila červená - pak jsem znovu zapnul zapalování - a svítila červená - natukám kod a jedu.Už jsem si myslel že je vše ok a je opět funkční.Jenže při dalším startu opět už svítila zelená - nedával jsem kod - a pak při dalším natočení svítila zelená a červená současně - natukám kod svítí zelená a už se mě zase nechce přepnout do režimu zadávání kodu(červená) svítí jen zelená ale musím dávat kod i když nastaruji i bez něj - ale jinak by mě příště svítila opět červená a zelená současně.

už Jsem z toho dost zmatený.

Jak se dá Imobilizer odpojit???

[upravil dne 18.10.06 Petr5110]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...