Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Katalyzator P406 1.8 16v Break rv. 96


Krata

Recommended Posts

Původně zaslal: Krata

Zdravim,

tak mi muj mechanik oznamil, ze ten zbrblavej zvuk z vyfuku je vysypanym katalyzatorem. Pry se da bud sehnat na vrakaci, nebo 4000 za univerzal. Mate nekdo s univerzalem zkusenosti? Ma to cenu, je tam nejaky problem? Diky moc!

Krata

Já mám univerzal asi měsíc a spokojenost, stál mě 3700,- i s prací.Problem asi žádnej, původní uřízli novej navařili a bylo. Auto má lepší zvuk a líp se sbírá odspodu. Takže být tebou jdu do toho, original stojí asi 15000,- sem tady někde čet, takže není co řešit;)

[upravil dne 16/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Krata

Zdravim,

tak mi muj mechanik oznamil, ze ten zbrblavej zvuk z vyfuku je vysypanym katalyzatorem. Pry se da bud sehnat na vrakaci, nebo 4000 za univerzal. Mate nekdo s univerzalem zkusenosti? Ma to cenu, je tam nejaky problem? Diky moc!

Krata

Já mám univerzal asi měsíc a spokojenost, stál mě 3700,- i s prací.Problem asi žádnej, původní uřízli novej navařili a bylo. Auto má lepší zvuk a líp se sbírá odspodu. Takže být tebou jdu do toho, original stojí asi 15000,- sem tady někde čet, takže není co řešit;)

[upravil dne 16/10/06 Radek Hurvajz]

v jaky firme jsi ho kupoval ? mel nejaky oznaceni ?

Me se kat vysypal pred 3 roky, tak jsem koupil na vrakaci jinej origos za 1500, ale kdyz jsem ho mel nedavno vyndanej, tak uz v nem zase trochu chrasti, takze uz premyslim taky o tom univerzalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě ho objednával muj servis, někde prý z Hradce králové ale odkud to nevim, a značku nevim taky ale věřím jim tak po tom nepátrám, ale když mrkneš na ELIT do univerzálních dílů nebo někam jinam tak jsou v cenách od 2500 do 4000,-

[upravil dne 17/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od včera mám namontovaný univerzál - zatím spokojenost.

Nákup proveden od firmy \"Výfuky Pařízek a syn\" sídlí v Benešově, kontakt : www.vyfukybn.cz. Pro motory 1.8 a 2.0 - cena 2281,- Kč vč. DPH + práce + kousek trubky + příruba na sondu.

[upravil dne 17/10/06 otjo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: otjo

Od včera mám namontovaný univerzál - zatím spokojenost.

Nákup proveden od firmy \"Výfuky Pařízek a syn\" sídlí v Benešově, kontakt : www.vyfukybn.cz. Pro motory 1.8 a 2.0 - cena 2281,- Kč vč. DPH + práce + kousek trubky + příruba na sondu.

Parizek a syn v Benesove znam, jezdim kolem ty jejich haly z Prahy domu na Vysocinu, ta cena je pekna, mam doma origos starej vykuchanej kat, tak to bych jen vyriznul tu krabici a navaril si tam tu novou, to jsi me potesil. Diky za info ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem dneska v Benesove u Parizka vymenil katalyzator za univerzalni, v pul devate jsem auto pristavil, v pul desate vyjel z dilny, cena komplet s praci 3500 Kc. Naprosta spokojenost, auticko si jen prede, z vyfuku jde cista para, zadny smrad a dynamika vozu je taky super, motor vybehne krasne lehounce az k 6000 otackam a zrychleni je super :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem taky univerzál z elitu (ten plochý) a taky jsem pozoroval, že oblast otáček kdy motor táhne se trochu zvětšila. Líp se to zbírá z nízkých otáček a táhne to nezměněně až skoro k šesti tisícum...

[upravil dne 6.12.06 jp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jp

Dal jsem taky univerzál z elitu (ten plochý) a taky jsem pozoroval, že oblast otáček kdy motor táhne se trochu zvětšila. Líp se to zbírá z nízkých otáček a táhne to nezměněně až skoro k šesti tisícum...

Tak tak, a kolik jsi za nej dal ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

tak začalo to aj mne trošku občas smiešne vrčať alebo rezonovať pri určitých otáčkach, mechanik povedal že začína pomaly odchádzať katalyzátor ale zatiaľ že sa nemám znepokojovať, bol som ale pre istotu v obchode zistiť preventívne cenu, bol som príjemne šokovaný univerzál BOSAL za 2600,- plochý, máte niekto s touto značkou skúsenosť mal som ho v rukách bol pekný

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...