Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

naklápění světel


czer.t

Recommended Posts

lidičky...pomoc!!!:roll...jak mám udělat aby se mi naklápěly světla..mám tam ten starý systém (ne elektrické) a knoflíkem sice otočím,...ale je jak na pružinky,vrátí se zase do stejné polohy a světla se ani nehnou.Mám jít příští měsíc na STK a potřebuju to rozhejbat..poradí někdo?? :roker Dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v tom dost kapaliny? Neutekla někudy? Zkus to doplnit.

A nebo, jestli se toho chceš zbavit navždycky, sežeň si mechanismus naklápění světel z modelu, který to měl jen manuální, tedy ne ovládané z přístrojovky. Tudíž to bude chtít i na přístrojovce zrušit a komplet vyndat, aby si toho na technický nevšimly. Oni totiž když tam uvidí ovladač, budou to chtít zkoušet a někde kvůli tomuhle, že to nefungovalo, vozidlo nenechali projít.

[upravil dne 16/10/2006 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mě to taky přestalo fungovat před technickou, ale opravit mi to šlo. Ten forichtung v kabině se dá rozdělat (chce to trochu zručnosti, žádný násilí) ale je na to potřeba víc rukou, který držej ty tyčky u světel vysunutý. V té krabičce pod volantem jsou dva pístky, který se vyndají a doplní se kapalina. Vypadá to na glycerín nebo něco podobnýho. Jelikož jsem šel na STK druhej den ráno, tak bylo potřeba improvizovat, tak jsem tam dolil trochu neředěnýho fridexu. Je to už půl roku a zatím to funguje bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...