Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupit Peugeot 307 nebo nekoupit?


JarryC

Recommended Posts

mne peugeotek slape 2a pul roku:super .a takhle-akorat me piiskaj brzdy od novoti-ale uz to beru jako plus,paac maa chodec jistotu,kdyz me slysi ze brzdiim ze ho fakt vidiim a miiniim ho pustit prejit cestu.. pak menivam kazdy rok2 zarovky h7,bo nevydrzii,pak mi na kostkach rezonuji plasty-to je asi hold tvrdsiim podvozkem,no ale co me prekvapilo,ato veeelmi nemile-po2 letech se mi na dverich zaciinaji objevovat rezave dubky:myslim:bojim:o jinak absolutne spolehlive a bez zaaavady:super s pozdravem d7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do servisu jezdi auta vsech znacek a vsechny maji nejake problemy...hlavne v prvnich par desitek tisic km....

co se tyka 307, nekoho trapi, nekoho ne....kazdopadne moc pekne auto jak zvenku tak zevnitr....treba kdyz presednu z 307 do Seata Leona, tak je to podstatny rozdil, ty VW maj do elegance a do vnitrniho usporadani co dohanet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě koupit, mám 1.6 16V Break (dovoz z Německa) a za nic na světě bych ho nevyměnil. Pohodlí při jízdě, tichý motor, ale přitom výkonný, spousta místa ve předu i vzadu, daleko víc, než třeba v oktávce a zatím i velmi spolehlivý. Prostě doporučuji:D:D:potlesk:potlesk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: omegaalfa

no jestli se bojíš, že francouzský auto jsou furt v servisu tak se zkus kouknout kolik stojí na servis aut treba u dealerů skodovek, vw, nebo treba bmw - ve stodůlkách jich je celá louka. Z mych zkusenosti - v nemeckym aute nic nechrasti, ve francouzskym obcas neco chrasti ale nikde te nenecha stat na rozdil od nemeckyho, kde kdyz se neco rozbije tak to stoji financne za to.....treba ma nekdo jinou zkusemost:papa

Německý WV proraží na trhy s Čínou, Japonskem, USA. Nevím o tom a neviděl jsem jediný auto Peugeot např. v Čině, to byl samej Lexus, MB, WV a japonské značky a žádnej Peugeot - byl jsem tam 3 měsíce v Shanghai. I já mám Peugeota HDI a nemyslím si že je to něco extra. To takovej Passat je úplně někde jinde svojí technickou dokonalostí a precizností, než ten můj Peugeot 407. Přiznejme si to Peugeot není nic extra. To takový japonec to je zážitek akorát naftu moc neumí. A co se týka poruch tak jsou japonci na prvním místě - nemají poruchy;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak si říkám, pročs s takovým názorem do té 407 šels?? To je mimo mý chápání. Zas tak levný auto to není. :myslim

Jinak myslím, že seš trochu mimo. Zrovna VW rozhodně žádnej výkvět kvality není. Jak v TUV, tak v J.D.Power teď docela propadly. Motory mají rozhodně horší, než HDi (nafťáky), zvlášť u nás sou předražený, velice dobře se kradou, esteticky nic moc, atd.

To, kde kdo proráží, nic nevypovídá o kvalitě auta, ale o obchodní strategii. Celosvětově letos Peugeotu stouply prodeje asi o 13 %, a to právě díky mimoevropským prodejům, pač Evropa celkově stagnovala, má velikej tržní podíl v Jižní Americe a velkej nárůst prodejů právě v tebou zmiňované Číně (kam nově vstupoval).

Jinak jen tak pro informaci, pežoťácký motory HDi (pod jiným označením) se montujou do všech těchle značek a nejedná se zrovna o nějaký šunky: Peugeot, Citroën, Ford, Volvo, Mazda, Jaguar, Land Rover, Fiat, Lancia, BMW (Mini), Mitsubishi.

Pokud se za to svoje auto tak stydíš, nezbývá ti nic jinýho, než se ho zbavit a jít do výdobytku moderní techniky Passata. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: citron1

Původně zaslal: omegaalfa

no jestli se bojíš, že francouzský auto jsou furt v servisu tak se zkus kouknout kolik stojí na servis aut treba u dealerů skodovek, vw, nebo treba bmw - ve stodůlkách jich je celá louka. Z mych zkusenosti - v nemeckym aute nic nechrasti, ve francouzskym obcas neco chrasti ale nikde te nenecha stat na rozdil od nemeckyho, kde kdyz se neco rozbije tak to stoji financne za to.....treba ma nekdo jinou zkusemost:papa

Německý WV proraží na trhy s Čínou, Japonskem, USA. Nevím o tom a neviděl jsem jediný auto Peugeot např. v Čině, to byl samej Lexus, MB, WV a japonské značky a žádnej Peugeot - byl jsem tam 3 měsíce v Shanghai. I já mám Peugeota HDI a nemyslím si že je to něco extra. To takovej Passat je úplně někde jinde svojí technickou dokonalostí a precizností, než ten můj Peugeot 407. Přiznejme si to Peugeot není nic extra. To takový japonec to je zážitek akorát naftu moc neumí. A co se týka poruch tak jsou japonci na prvním místě - nemají poruchy;)

No hlavne s Phaetonem ma obrovsky uspechy.....ty se prodavaj jak housky na krame, a audi a2 to byl taky prodejni trhak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...