Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LPG


PATaMAT

Recommended Posts

cece, to nevim, ale rekl bych ze to musi byt zpetne zabezpeceny, napriklad kvuli tomu kdybys to pri nehode urazil i s naraznikem, tak aby LPG neutikalo

Jo a taky vim ze kdyz jsem jednou tankoval u nejaky cerpacky, tak mi to neslo a chlapek rikal ze maji slaby cerpadlo, ze to nepretlaci ten ventil do nadrze, takze myslim ze to musi jit odsroubovat.

Zkus kdyztak zavolat do nejakyho servisu LPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem měl auto na plyn (nebyl to teda Peugeot), tak na multiventilu na nádrži byly dva šrouby pro uzavření vstupu a výstupu z nádrže. Jinak vstup je jednocestný, takže plnícím otvorem by to jít ven nemělo.

Na konci plnící přípojky je taková kulička, která udržuje plyn v trubičce. Když na ni klackem zatlačíš (!pozor na to, aby Ti plyn nevychrstl na ruku!) tak se trubka vypustí a máš ji prázdnou a připravenou pro demontáž. Po prvním natankování nezapomeň na kontrolu těsnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, pokud si vzpomínám, tak já to měl přiděláno na nárazníku z venku, takže napřed musela ven plnící koncovka (pokud to je jednodušší tak i s trubičkou) a potom nárazník. Možná to máš jinak, ale řekl bych, že to plnící hrdlo budeš mít montované také z venku nárazníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uzavřít bombu u budíku. Roztočit spoj (trubičky) za nárazníkem , vytočit dva šrouby v plnícím ventilu,pak už by to mělo jít sundat , pod ventilem by měl být plast , který pak vyloupneš a za ventilem taky takovej plastovej bazmek.

Menšímu úniku plynu se ale asi nevyhneš (to co bude v trubkách)

Snad jsem na nic nezapoměl.

[upravil dne 16/10/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...