Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

405GL nebrzdí


Maverick

Recommended Posts

Zdravím. Mám dotaz Mám Peugeota 405 GL a pořád nebrzdí. Rozhejbal jsem předek (když jsem to koupil vůbec nebrzdil) kompletně odvzdužnil, kompletně vyměnil brzdovku a pořád to nebrzdí. Všechny brzdiče fajčí na jedničku ale nemá to sílu aby to pořádně brzdilo. četl jsem tu, že někdo měl stejnej problém na MI16 ale já mám vzadu bubny. Prosím poraďte mi co stim, už si fakt nevím rady.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš v pořádku zadní samostavy? Pokud ne, a na zadních brzdách je velká vůle, nikdy to dobře brzdit nebude.

Za další, co máš vpředu za brzdy, Bendix nebo Girling? Pokud Bendix, máš správně nasazené destičky? Ony jdou bohužel mezi sebou proházet, a dole v třmenu je takový výstupek asi 2mm vysoký - když se to dá přes něj, vypadá to, že je vše OK, jenže se to kříží a taky to nebrzdí.

No a jestli je tohle všechno OK, tak zbývá brzdový válec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za radu. Hned odpoledne na to vlítnu. Jsem teď v práci:grr Mimochodem nemůže to bejt teky tim že už jsou ty destičky tak do pola sjetý a kotouče taky nejsou zrovna nejnovější? Ale to by snad mělo přece flikovat ne? já to totiž nemůžu pořádně zastavit ani ve 30km/h

[upravil dne 16.10.06 Mefisto86]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Mefisto86

Na tom samostavu asi něco bude. To taky zkusim. Může se to projevovat taky tím, že zrovna moc dobře nebrzdí ručka? Jsem v oboru 405 začátečník doteď jsem měl BX a to mělo vzadu kotouče.

Servus, no s tou ručnou brzdou by som ti radil tiež niečo urobiť. Pretože ak ti slabo brzdi znamená to že bude slabšie brzdiť aj pri zašliapnutí pedálu. Nastav si ich tak aby to začalo brizduť na treťom zube a potom naq piatom aby brzdil na fest! Potom budeš mať aj tvrdší pedál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...