Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Signál k tachometru-navigace


Farkyman

Recommended Posts

Ahoj Pažouťáci!:papa:papa

Potřebuju u 307 Break zapojit navigaci :Da,ale nemůžu zjistit který drát je u budíků signál pro tachometr.Dle schémat to jde od sensorů ABS do BSI jednotky a potom do budíků.:myslimProsííííííím o radu,případně popis kabelů konektoru budíků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jardas

a k čemu tento signál potřebuješ?

patrne pro pripady, ze vypadne signal GPS, napriklad v tunelu, tak pokud nemas signal z tachometru, tak te to prestane navigovat, pac nevi jak jedes rychle a jakou vzdalenost jsi ujel, kdyz mas signal z cidla tacho, tak to pokracuje v navigaci

To Farkyman, tak ten signal vezmi hned z cidla na prevodovce ne ? najdes ho na vystupu z prevodovky na pravou poloosu ( z pohledu ridice ve smeru jizdy )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Farkyman

Ahoj Pažouťáci!:papa:papa

Potřebuju u 307 Break zapojit navigaci :Da,ale nemůžu zjistit který drát je u budíků signál pro tachometr.Dle schémat to jde od sensorů ABS do BSI jednotky a potom do budíků.:myslimProsííííííím o radu,případně popis kabelů konektoru budíků.

Taky jsem se o to zajímal kvůli autorádiu a jediné co jsem našel bylo tohle www.tachosignale.com :: Thema anzeigen - Peugeot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,jak říkal Ferry.:potlesk

Jedná se o Blaupunkt TP 1, který bez tohoto signálu správně nenaviguje.Takže moc díky:D:D:D

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: jardas

a k čemu tento signál potřebuješ?

patrne pro pripady, ze vypadne signal GPS, napriklad v tunelu, tak pokud nemas signal z tachometru, tak te to prestane navigovat, pac nevi jak jedes rychle a jakou vzdalenost jsi ujel, kdyz mas signal z cidla tacho, tak to pokracuje v navigaci

To Farkyman, tak ten signal vezmi hned z cidla na prevodovce ne ? najdes ho na vystupu z prevodovky na pravou poloosu ( z pohledu ridice ve smeru jizdy )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Farkyman

jj,jak říkal Ferry.:potlesk

Jedná se o Blaupunkt TP 1, který bez tohoto signálu správně nenaviguje.Takže moc díky:D:D:D

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: jardas

a k čemu tento signál potřebuješ?

patrne pro pripady, ze vypadne signal GPS, napriklad v tunelu, tak pokud nemas signal z tachometru, tak te to prestane navigovat, pac nevi jak jedes rychle a jakou vzdalenost jsi ujel, kdyz mas signal z cidla tacho, tak to pokracuje v navigaci

To Farkyman, tak ten signal vezmi hned z cidla na prevodovce ne ? najdes ho na vystupu z prevodovky na pravou poloosu ( z pohledu ridice ve smeru jizdy )

v tomto případě tedy jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

ja bych to vzal rovnou z cidla na prevodovce, bude to ten pin 3, jak pisou v tom odkazu od Doktora

Já si teda myslím že tam spíš píšou že 307 to má v předním nárazníku v jednotce pro ABS.Já teda řeči neumím ale takhle jsem to přibližně přeložil pomocí slovníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: doktor

Původně zaslal: Ferry

ja bych to vzal rovnou z cidla na prevodovce, bude to ten pin 3, jak pisou v tom odkazu od Doktora

Já si teda myslím že tam spíš píšou že 307 to má v předním nárazníku v jednotce pro ABS.Já teda řeči neumím ale takhle jsem to přibližně přeložil pomocí slovníku.

no presne pisou, demontovat predni naraznik a na ridici jednotce ABS kabel 6739.

Bohuzel ted nemam po ruce katalog, abych se podival jestli ma 307 taky snimac na prevodovce, nebo jestli to bere fakt z cidla rychlosti pro ABS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: doktor

Původně zaslal: Ferry

ja bych to vzal rovnou z cidla na prevodovce, bude to ten pin 3, jak pisou v tom odkazu od Doktora

Já si teda myslím že tam spíš píšou že 307 to má v předním nárazníku v jednotce pro ABS.Já teda řeči neumím ale takhle jsem to přibližně přeložil pomocí slovníku.

no presne pisou, demontovat predni naraznik a na ridici jednotce ABS kabel 6739.

Bohuzel ted nemam po ruce katalog, abych se podival jestli ma 307 taky snimac na prevodovce, nebo jestli to bere fakt z cidla rychlosti pro ABS

Tak jsem to zjišťoval hlouběji a fakt ta 307-mička nemá čidlo na převodovce,ale získává údaje pomocí čidel ABS na přední ose:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...