Sign in to follow this  
Followers 0
sandy.no1

cena 106

11 posts in this topic

Jen jsem se chtěl zeptat jak vidíte cenu P106, mame ji rezervovanou v němcích a mělo by to vyjít s přihlášením asi 56tis., je to 97rok 94tis. najeto, stříbrná metla, klima, el.okna, centrál, mlhovky a motor 1.1 l, servo, je to ta verze Long Beach jo ještě imobilizér to má a radio.

:roker

Tak to je parádní cenovka ,teď sme prodávali 106ku-96rok,1,0l ,3dv,žádná výbava jenom radio za 50 000,-

pánové když tak koukám na ty ceny tak sem rád , že sem se rozhodl pro Citrona AX. Nic proti vám vlastním ještě 306 takže do kluby patřím ale ty 106 jsou strašně cenově nadnesený Mám AX 1,4 D a rozdíl oproti 106 první typy kolem roku 95-96 je až 15000 Kč. Což při stejné technice je trošku smutné.

To peugeot 306: taky jsem mel AX a dost dloho na to abych mohl tvrdit. ze bohuzel AX se nemuze kvalitou zpracovani a jizdnimi vlastnostmi rovnat druhe genraci 106-tek proto ten cenovy odskok. Kdo neporovnal neuvěří.

To peugeot 306: ted na to koukam, ze pises \"první typy\" sorry beru zpet :mad: , ale i tak peugeot byl vzdy cenove vys... :aut

Původně zaslal: Merglos

To Marlin :Za to mohl bejt Sport:super

mohl, skoro i byl, ale prodaly mi ho pred nosem, pak jsem neme naladu hledat.. teda byly vyhlidle, ale za 90.. a vys, a to jsu nechtel.

chtel 98 a mladsi, 1.4 motor a nejakou vybavu. ja si na to XR nestezuju, za mesic najeto 4000km, a spokojenost velka.

peugeot306:no a co bys taky nechtěl?srovnáváš jabka z hruškama,od kdy se taky AX dělal,ten je na stejno s 205kou;)

Cenovka tý z němec moc pěkná ;) Já dával za tu svou (novej model, r.v. 96, najeto 78k se servis. knížkou, 2x airbag, servo, el. okna, centrál na DO) 64tis. kč