Sign in to follow this  
Followers 0
PetrD406

Přístrojová deska

8 posts in this topic

Měl jste ji někdo venku?pokud ano, podsvětlení je LED, chtěl bych vědět, jestli se dá rozdělat až k plošňáku, nebo je to zalepený a nedá se dovnitř dostat. Abych to zbytečně nerozebíral, zdá se mi že je to nerovnoměrně podvícený, polovina tachometru a palivoměr. A ještě jeden dotaz, pravá mlhovka nesvítí, i když je tam žárovka, u většiny aut jde jen levá, tak bych řek že je to normální:myslim

prava zadni mlhovka defaultne nesviti, ale draty tam natazeny jsou, staci vylomit ve svetle to plastovy kolecko co brani vlozeni zarovky a budes pak mit obe mlhovky

K tem budikum, podsviceny je to normalnima celosklenenyma zarovkama 1.2W do pristrojovych desek (koupis v kazdych autopotrebach) vyndani budiku je tu popsano i s fotkama, vlevo nahore pres funkci Hledani hledej hesla jako oprava palivomeru 406 nebo tak neco, ty zarovky jsou pristupny ze zadni strany budiku, nemusis uz je nijak rozdelavat, jen vytahnout z palubky, ale rozdelat se samozrejme daji, treba takhle :

budiky3.jpg

No tak to je super, dik moc. Čet jsem totiž, že jsou tam ledky, což by mi nevadilo.6árovečky mám taky.Tu žárovku do mlhovky jsem tam dal a nic, tak jsem si řikal že k to asi tak je.

aha, hmm tak asi zavisi jakej tam davali francouzi zrovna kabelovy svazky, ja tu mlhovku natazenou mel i na prave strane, jen jsem dosadil zarovku jak jsem psal

LEDky si tam nekteri davaji, treba pro zmenu barvy podsviceni, ale musi se upravit i ta folie s cislicema, normalne je totiz zespoda oranzova, takze se bud musi oskrabat a nebo nahradit bilou difuzni aby kdyz se tam da treba modra dioda, aby z toho nevylezla nejaka hnus barva kdyz bude svitit pres oranzovou folii

Modře by to taky nevypadalo špatně, ale chtělo by to i klimu, PC a vůbec všechno co svítí:) to je moc práce:(bude stačit i oranžová

jj prace je to hodne a modra barva uz je proflakla, to ma dneska kazdej jouda, kdyz uz tak treba bile podsviceni v kombinaci s cervenou, treba jako si to udelal uzivatel s jmenem HICS ve sve xantii :

vice foto ZDE

_MG_7421.JPG

Modře myslim byli dělaný VW golf III. Nebo aspoň ten v kterým jsem jel byl. Vypadalo to pěkně. Ty budíky jsou pěkný, kombinace s červenou je pěkná:potlesk sakra že bych...:myslim:mrk