Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní sedačka


Spartakus

Recommended Posts

Ahojte všichni,vím že teď budu asi za úplnýho joudu ,ale potřeboval bych poradit jak mám sundat zadní sedák.Chci tam dát potah a nevím jestli se ten sedák dá nějak sklopit nebo ho musím odšroubovat.Přední sedačky mám o.k.,zadní opěradlo o.k.,ale s tím sedákem jsem si řekl že se radši poradim než začnu něco rozebírat.To víte 2 malý děti,takže ten potah je docela nutnost,včera jsem auto luxoval a nevěřil bych co tam všechno najdu,docela slušně bych se asi najedl.Zatím dík za radu,mějte se.:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží jaký ročník 406 máš a jaký tam máš sedák jestli v celku , nebo jestli je dělenej ,pokud je v celku tak by to měli držet jen ty dva přední šrouby (zepředu sedáku) , možná budou schovaný plastem tak oddělat a odšroubovat.

Pokud se mýlím tak ať mě někdo opraví . :roll

Snad ti to pomůže. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

záleží jaký ročník 406 máš a jaký tam máš sedák jestli v celku , nebo jestli je dělenej ,pokud je v celku tak by to měli držet jen ty dva přední šrouby (zepředu sedáku) , možná budou schovaný plastem tak oddělat a odšroubovat.

Pokud se mýlím tak ať mě někdo opraví . :roll

Snad ti to pomůže. :papa

No vidíš to hlavní jsem zapoměl,ročník je to 1996 a sedák je vcelku,nedělenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...