Spartakus

Zadní sedačka

5 posts in this topic

Ahojte všichni,vím že teď budu asi za úplnýho joudu ,ale potřeboval bych poradit jak mám sundat zadní sedák.Chci tam dát potah a nevím jestli se ten sedák dá nějak sklopit nebo ho musím odšroubovat.Přední sedačky mám o.k.,zadní opěradlo o.k.,ale s tím sedákem jsem si řekl že se radši poradim než začnu něco rozebírat.To víte 2 malý děti,takže ten potah je docela nutnost,včera jsem auto luxoval a nevěřil bych co tam všechno najdu,docela slušně bych se asi najedl.Zatím dík za radu,mějte se.:mad:

záleží jaký ročník 406 máš a jaký tam máš sedák jestli v celku , nebo jestli je dělenej ,pokud je v celku tak by to měli držet jen ty dva přední šrouby (zepředu sedáku) , možná budou schovaný plastem tak oddělat a odšroubovat.

Pokud se mýlím tak ať mě někdo opraví . :roll

Snad ti to pomůže. :papa

jeste krome tech sroubu to drzi na takovych spuntech, je to tam narazene a jde to docela spatne ven, musi se s tim hodne trhnout - bacha na zuby, az to povoli at si je nevyrazis :D

Původně zaslal: raspa

záleží jaký ročník 406 máš a jaký tam máš sedák jestli v celku , nebo jestli je dělenej ,pokud je v celku tak by to měli držet jen ty dva přední šrouby (zepředu sedáku) , možná budou schovaný plastem tak oddělat a odšroubovat.

Pokud se mýlím tak ať mě někdo opraví . :roll

Snad ti to pomůže. :papa

No vidíš to hlavní jsem zapoměl,ročník je to 1996 a sedák je vcelku,nedělenej.