Sektor

Photoshop (color) tuning 405 :)

15 posts in this topic

Nudil jsem se, taxem poměnil přes photoshop barvu mojí 405ky ... aspoň napište názor :o)

-Foceno mobilem, takže ostrost barev lepší být v tomto případě bohužel nemohla :-/

ODKAZ TADY :

http://www.hlucinrulez.com/photogallery.php?album_id=24

btw : Kdyby mel nekdo vyslovene zajem o takoveto prebarveni sveho milacka - at se mi ozve na ...

rosticekm@seznam.cz / icq : 221-170-845 :roker

[upravil dne 14/10/06 Sektor]

Taktéž odpuštěno ... já si taky nevšim, že bydlíš hned vedle ;) Někdy dáme srazík ... věděl bych o dalších 2 co by dali scuka !

Ooooo ... to me tesiii ;) Co takhle dát někdy scuka v Hlučíně na štěrkovně ? Pokud se nepletu ... nějakej ten rok zpátky se zde něco dělo a viděl jsem vlaječku Pežotu ... mozna by bylo good to realizovat , nez zacne ,,zima,, ktera uz da se rict zacala ... ;)

Původně zaslal: Sektor

Ooooo ... to me tesiii ;) Co takhle dát někdy scuka v Hlučíně na štěrkovně ? Pokud se nepletu ... nějakej ten rok zpátky se zde něco dělo a viděl jsem vlaječku Pežotu ... mozna by bylo good to realizovat , nez zacne ,,zima,, ktera uz da se rict zacala ... ;)

:myslim to jako po me chces, abych to zase cely den myl a puliroval, co? :D ale nejaka akce by se uskutecnit mohla, co rikaji dalsi kolegove z okoli? Rimmer a spol? :papa

Ehm..sektore, ty sis koupil auto :) kolo uz neba ? :)))) sraz bychom udelat mohli nekdy v listopadu u cochtana...klidne, coz o to..vlajecku mam :)

Cuz rimmere ... ta 605ka co parkuje na náměstí je tvoje ?? :o)

kolo pořád jezdí a jezdit bude ... ale mám new 405ku, takže proč si nezkrášlit život ;) Sraz dám kdykoliv kdekoliv ... nudim se ikdyž mám plno práce, takže pohoda :D

netusim co parkuje na namesti v hlucine, ja urcite ne, neb do prace jezdim do Poruby(stejne mam momentalne auto v servisu, takze autobus :/)