Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blikajuci airbag


ajven

Recommended Posts

servus dríči, poradte mi ktory kabel moze byt preruseny pod sedackou sofera. Moja manzelka ked soferuje tak ma sedacku vyssie. Ja som vysoky tak si ju dam nizsie ale v tom mi zacne blikat airbag na palubke. Uz som to pozeral viackrat ale tam je tych kablov viac som z toho nestastny.

Thanks in advance.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

je to v tom oranzovem konektoru pod sedackou, jsou to draty k pyropredpinacum pasu, ten konektor je skoro nejlepsi ustrihnout a ty draty priletovat napevno ( pred tim bych asi doporucil vyndat akumulator)

zajtra kuknem na to. Diky za info. Ozaj, kolko je tam tych kablikov?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Ferry

je to v tom oranzovem konektoru pod sedackou, jsou to draty k pyropredpinacum pasu, ten konektor je skoro nejlepsi ustrihnout a ty draty priletovat napevno ( pred tim bych asi doporucil vyndat akumulator)

to Ferry:

Ahoj prosim ta oranzovy konektor som tam nenasiel. Pripajam foto co tam mam. Dokonca tam mam jeden konektor odpojeny. nevies na co tam je?

post-0-14109594927536_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na airbag jdou urcite 2 draty.Ja mam pod sedackou 3 konektory z toho jeden je jen s jednim dratem a ten jde k pyropasu.Ty dva konektory po 2 dratech jsou nejspis k bocnimu airbagu:super.Mozna se ale taky pletu ale na 100% konektor s jednim dratem jde k pyropasu a ne k airbagu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: Ferry

je to v tom oranzovem konektoru pod sedackou, jsou to draty k pyropredpinacum pasu, ten konektor je skoro nejlepsi ustrihnout a ty draty priletovat napevno ( pred tim bych asi doporucil vyndat akumulator)

to Ferry:

Ahoj prosim ta oranzovy konektor som tam nenasiel. Pripajam foto co tam mam. Dokonca tam mam jeden konektor odpojeny. nevies na co tam je?

jak říká Noradek.... to by měl být Pyropás.... Jak máš na fotce ten oranžový drát s bílým štítkem těsně pod sedačkou, tak to je jistě pyropás. Zkus od něj najít konektor a propojit tady s tím. U těch ostatních pak : POZOR!!!! při vyplém klíčku rozdělat zkontrolovat jestli nejsou zoxidované a nahodit zpátky třeba to pomůže ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

servus dríči, poradte mi ktory kabel moze byt preruseny pod sedackou sofera. Moja manzelka ked soferuje tak ma sedacku vyssie. Ja som vysoky tak si ju dam nizsie ale v tom mi zacne blikat airbag na palubke. Uz som to pozeral viackrat ale tam je tych kablov viac som z toho nestastny.

Thanks in advance.;)

Jedno z pravidel fora říká \" Používejte hledání\" myslím, že ho Kurt udělal už i tučně.

Co ti sakra brání použít ho třeba v sekci modely, nebo servis ???!!!

Samozřejmě se to řešilo několikrát, je to tam myslím včetně fotek. Rozebrané sedačky, rozebrané pyropásy...

Opravdu myslíte, že vaše závady tu ještě nikdo neřešil a máte naprosot neobvyklou závadu, co se za ta léta při tom počtu peugeotů ještě neřešila ?!

:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Na airbag jdou urcite 2 draty.Ja mam pod sedackou 3 konektory z toho jeden je jen s jednim dratem a ten jde k pyropasu.Ty dva konektory po 2 dratech jsou nejspis k bocnimu airbagu:super.Mozna se ale taky pletu ale na 100% konektor s jednim dratem jde k pyropasu a ne k airbagu.

Jo je to přesně tak 2 dráty jdou k bočnímu airbagu v sedačce a s jedním drátem k pyropasu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: ajven

servus dríči, poradte mi ktory kabel moze byt preruseny pod sedackou sofera. Moja manzelka ked soferuje tak ma sedacku vyssie. Ja som vysoky tak si ju dam nizsie ale v tom mi zacne blikat airbag na palubke. Uz som to pozeral viackrat ale tam je tych kablov viac som z toho nestastny.

Thanks in advance.;)

Jedno z pravidel fora říká \" Používejte hledání\" myslím, že ho Kurt udělal už i tučně.

Co ti sakra brání použít ho třeba v sekci modely, nebo servis ???!!!

Samozřejmě se to řešilo několikrát, je to tam myslím včetně fotek. Rozebrané sedačky, rozebrané pyropásy...

Opravdu myslíte, že vaše závady tu ještě nikdo neřešil a máte naprosot neobvyklou závadu, co se za ta léta při tom počtu peugeotů ještě neřešila ?!

:xvul

Servus Vektor. Diky za info ze treba tu hladat. Vsak uz hladam dvadsat minut. Podla tvojho rozculenia by som ti aj ja poradil ze sa nerozculuj tolko. ok? a mozes mi dat link na to kde sa to riesilo, diky vopred a nic v zlom. :-):mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: noradek

Tohle je nejspíš ten oranžový konektor od toho pyropasu.Maš tam i protikus?

to Noradek:

co znamena pyropas? Tipujem ze by to mohol byt napinaci pas, cize ci je sofer priputany, ci nie?

ne to ne pyropas měl namysli tu věc do které zasouváš pás:D,na ní je napojena pyropatrona, která těsně před vystřelením airbagu vystřelí a způsobí to že ten pás přitáhne(tebe samozřejmně k sedačce),potom se musí samozřejmně vyměnit (i když se to vždycky nedělá)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua kua chuapi, tak som sa dnes znova pozrel pod sedacku, ale nasiel som ze je zapojeny len 1 konektor! A to je ten oranzovy ktory ide k pyropasu. Sice som ten sulek nenasiel presne, ale podla Tuldousa je to tak ze to ide k stredovemu tunelu, ale preco nie su zapojene zlty, modry, ani ten lavy hnedy to kua kua neviem! Mozno vie niekto z Vas? Poradte. Skusal som aj ten oranzovy zapojit do zlteo aj modreho ale nepasoval. Ja fakt uz neviem:myslim:myslim:myslim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dnes som dostal mail od niekoho a pýtal sa ma na to či už to mám opravené, bohužiaľ nemám. Tak dávam všetkým na známosť že tipujem, keď tam mám zapojený len jeden konektor tak bude zrada v ňom tak ako píše Ferry. No nie je to presne oranžový ale taký dohneda konektor. Ten oranžový na fotke namá protikus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Dnes som dostal mail od niekoho a pýtal sa ma na to či už to mám opravené, bohužiaľ nemám. Tak dávam všetkým na známosť že tipujem, keď tam mám zapojený len jeden konektor tak bude zrada v ňom tak ako píše Ferry. No nie je to presne oranžový ale taký dohneda konektor. Ten oranžový na fotke namá protikus.

A mas vyhrivani sedacek? Neni ten zapojeny konektor vyhrivani? A kvuli tomu ze nemas zapojene ostatni ti to blika??

BTW: co je za konektor pod sedackou zezadu uprostred za sedakem? Nebude to propojene vyhrivani sedaku a operadla???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...