Sign in to follow this  
Followers 0
Durexpepo

Vrakovisko Francuzov SK

23 posts in this topic

On dovaza cisto len francuzke stroje vecinov peugeoti a ma celkom dobre ceny napr. co som kupoval trisky aj z drziakmi vsetky 4 za 1400Sk, Hlava+vacka+strekovace=5000sk stredni panel z hodinami a ovladanim kurenia na novy model -200Sk.to vrakovisko je v v malich uherciach(MALE UHERCE) pri partizanskym pred auto fuzo(ktory to tam trochu poznaju)

CISLO:orange-0905598407

t-mobile-0903152434

durexpepo ti si zlaty chalan prave nieco take hladam hzned zajtra volam a zistim co tam ma na mojho milacka inac netusis co by chcel za chladic na disla len tak mimo

nové vstřiky BOSCH á 1000,- Kč / ks,

nové vstřiky MOTOROPAL á 250,- Kč / ks

(pro staré motory D, u TD to bude obdobné)

vstřiky bych raději dával nové.

dajte niečo bližšie k MT vo Velčiciach som bol tam je to super ma tam toho mraky te topoľčany som ešte nenavštivil tak hadam nabuduce ale pozeram že tam ma sedačky z Garrosa aj s tapacirom

Původně zaslal: bombarderik

Jedno je este aj v trnave. Lubko bude vediet dat kontakt.

Prosim ake ? V Trnave, pokial viem, ziadne vrakovisko zamerane na francuzov nemame ... Ani v blizkom okoli ...

Jedine co je v Trnave rozsierenejsie na ND, je jedno klasicke autovrakovisko, ktore ale vobec nie je zamerane na francuzov, toboz na peugeoty ...

www.autovraky.sk

Ine vrakoviska, co by tu rozpredavali diely som nevidel . Jedno je v areali byvaleho skloplastu, ale pokial viem, ty dieli nepredavaju, a jedno bolo hodne davno ako sa ide na strelnicu ... To uz tam ale nie je min 10 rokov ...

Asi to co si spomenul. viem ze som tam raz volal a zhanal som potenciometer skrtiacej klapky a cuduj sa svete mali ho aj na moj rocnik.

Od tych universauto mam zadnu napravu :D... ked som ju zhanal boli jedini, kto ju mal vtedy...pristup maju dobry, sklad napratany, trochu garazovy styl mozno, ale dielov mali habadej, ceny neviem ako, nemam s cim porovnat:myslim