Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

pátek 13tého


Medion

Recommended Posts

tak jak ste na tom vy s tímhle posr dnem...:grr

mě začal fakt výborně.ráno příjdu k autu a opět anténa v prdeli(asi po 3tí)pak mě málem smahnul jeden magor,ještě že sem se měl kam uhnout(mimo silnici) a jak mám přidělat anténu aby mi ji někdo opět nešlohnul ale aby šla zase oddělat(kuli myčce a pod.)na tu stříbrnou sem si to stříkal,takhle vypadala:

post-0-14109594913752_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám že to je asi jen můj blbej den co....no dnes pudu kouknout po okolí jestli ji náhodou někdo nevozí na autě.a když ji oběvim tak má smůlu,vezmu si ji spátky a ještě se mu pomstim,třeba mu vypustim kola nebo tak něco.....no stejně si myslim že ji nenajdu ale co kdyby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medion: obecně si myslim, že by to nebral někdo z okolí a rozhodně by si to asi ten den nedával na auto. Kdyby jo, tak by to musel bejt teda pěknej primitiv. Takže si myslim, že jestli náhodou na někoho narazíš, tak to bude jenom chudák, který si to taky koupil a ty mu to vezmeš a ještě mu k tomu vypustíš kola ...:myslim:D

ps.: ale myslim, že to tim pátkem třináctého neni - mně vzali chromový čepičky ve čtvrtek šestého:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

13-tého v pátek je obyčejný den, ale někdo si to moc bere, když se má něco blbého stát, tak se to stane klidně i 14-tého v sobotu :aut .

Jo jo, což mi připomíná, že se mi zítra žení brácha. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Aluška

13-tého v pátek je obyčejný den, ale někdo si to moc bere, když se má něco blbého stát, tak se to stane klidně i 14-tého v sobotu :aut .

Jo jo, což mi připomíná, že se mi zítra žení brácha. :D

A my máme menší srazík:myslim:myslim :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Medione, tak dej do antény napětí od cívky. :D Sice nevím, jak přesně to udělat, aby to seplo když an to sáhne zloděj, ale rozhodně by to člověka snad nezabylo ale \"vyškolilo\". :D

to by chtělo ten proud dát do celího auta né jen na anténu,a aby to toho dotyčnýho pořádně proklepalo,třeba i sejmulo....apoň by tu těch grázlů bylo míň..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...