Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

montáž pc


Guest camrdaj

Recommended Posts

Zdravím koupil jsem si Peugeot 406 HDi 80kW, r.v. 1999, nový model. Mám tam manuální klimu a malý displej jen s datum a časem, a údaji rádia. Chěl bych si tam namontovat digi klimu a větší displej co ukazuje všechny hodnoty jako třeba spotřebu, dojezd atd. Napište mi zda to jde co k tomu všechno potřebuju a kolik to bude zhruba stát děkuji.

camrdaj@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: camrdaj

Zdravím koupil jsem si Peugeot 406 HDi 80kW, r.v. 1999, nový model. Mám tam manuální klimu a malý displej jen s datum a časem, a údaji rádia. Chěl bych si tam namontovat digi klimu a větší displej co ukazuje všechny hodnoty jako třeba spotřebu, dojezd atd. Napište mi zda to jde co k tomu všechno potřebuju a kolik to bude zhruba stát děkuji.

camrdaj@seznam.cz

Zkus Hledání, někde se to tu řešilo, i s návodem na aktivaci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: camrdaj

já jsem tady poprvé mohl by si mi dát kdyžtak přesnější adresu já tady neumím hledat dík

Nahoře vlevo je tlačítko hledání, na něj klikni, potom napiš co hledáš, třeba Počítač, nebo Palubní počítač, potom klikni na hledání a je to, něco se na tebe vysype, třeba TOHLE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: camrdaj

jo dík ale mám malej displej tak to asi nepujde

Pročti toho víc, někdo to i měnil, displej se dá sehnat na vrakáči, akorát myslim že malej displej ukazuje jen teplotu, je možny že ti to pujde s tim co máš. \"Displei nad klimou,a je to poznat co umí. když seřizuješ hodiny tak ti nabídne změnit km na míle takhle jsem to poznal.\"

[upravil dne 12/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: camrdaj

mě to mění jen datum a hodiny tak to musím někde sehnat velkej a udělat a klima by šla? co myslíš????????

Pořádně to pročti, případne vyhledej další přispěvky, je tam toho víc, pak se obrať na někoho kdo to dělal, já myslím že to pujde, sám mám starý model 406tky a u ní to nejde, tak to neřeším, ale četl jsem to a vím že se to řešilo vícekrát

[upravil dne 12/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...