Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Topné těleso ohřevu vody 1.4HDi


doktor

Recommended Posts

Dneska jsem byl v servisu kvůli novému klíči tak jsem se při té příležitosti zeptal jak je to s dodatečnou montáží nezávislého topení,bylo mi řečeno že to Peugeot nenabízí ale že 2.0HDi mají v motoru přídavné topné těleso na ohřev vody kvůli rychlejšímu ohřání motoru.

Jestli ho ale má moje 307 1.4HDi si nejsou jistí,oborník ze servisu byl zrovna pryč takže jsem se nic nedozvěděl.

Proto se obracím na Vás jestli o tom někdo něco nevíte bližšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezávislé topení pro tvoje vozidlo 307 1.4HDi není žádný problém, zabývám se montáží nezávislých topení a dá se namontovat teměř do každého auta a do všech pažoutu jsou dodatečné montáže schváleny´tzn. existují zástavbové protokoly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: menge

Nezávislé topení pro tvoje vozidlo 307 1.4HDi není žádný problém, zabývám se montáží nezávislých topení a dá se namontovat teměř do každého auta a do všech pažoutu jsou dodatečné montáže schváleny´tzn. existují zástavbové protokoly.

To vím,mě šlo o originální rešení aby případně nebyl problém se zárukou u auta.

Od jakého výrobce zvolit topení Webasto nebo Eberspächer?

Montuješ oba výrobce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: menge

se zarukou auta by problém neměl být, samozřejmě záleží na prodejci. Jsme autorizovaný servis všech značek topení s možností zápisu do TP vozidla.

Jakou značku by jsi teda doporučil nebo jsi si vybral sám pro sebe.Ceny jsou podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych to nechal na tobě a neupřednostoval nikoho z ohledem na konstrukci, nebo poruchovost jsou oba na stejné úrovni. Také se koukni po tom jak se ti libí ovladače a jejich funkce a také jejich ceny.

Možná se Webasto poslední dobou vecpalo do více automob.koncernu a monuje se jich více v prvovýrobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...