Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Silverline H4


BobyD

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Silverstar uvádí výdrž cca 200 hod. což je docela málo, lepší jsou Philips, nebo Eufab Golden line, ty Eufab mám a 100% spokojenost, jsou plněné Xenonovým plynem a 2 roky záruka, výrobce uvádí dokonce 5 let. EUFAB ZDE, PHILIPS ZDE

Ty Eufaby mam taky, pokud ti zarovka praskne, dojedes ,nebo posles ji tam kde jsi ji koupil a oni ti daji novou, kamos je mel na aute asi tri roky a menil asi dvakrat, ja ji nedavno menil po roce provozu ( cca 17 000km )

No řikal v prodejně že s výměnou není problem že je normálně přímo u pultu v prodejně vymění kus za kus. To je jako doživotní záruka, pokud odcházej jednou za rok:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Ty sou pěkný!Ty máš v nárazníku přídavný dálky???Já tam mám náký prašivý mlhovky co svítěj asi 5m před a uto a nechápu jakej to má v mlze význam

jj přídavný dálky s H1. Mam sport verzi a ta se dělala ve dvou provedenich:mrk. Buď s dálkama nebo s mlhou...

a dalky jsou lepší :D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Citros

pánové mám H4 silverstar +50% od Osramu a jezdím už druhým rokem při celodenním svícení a to jezdím dost a dost...:papa

to dělaj i 50%navíc jo:o
Silverstar uvádí výdrž cca 200 hod. což je docela málo, lepší jsou Philips, nebo Eufab Golden line, ty Eufab mám a 100% spokojenost, jsou plněné Xenonovým plynem a 2 roky záruka, výrobce uvádí dokonce 5 let. EUFAB ZDE, PHILIPS ZDE

no jak říkám, možná píšou 200h, ale nemám s něma problém. Cena přijatelná narozdíl od Philipsu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Citros

Původně zaslal: Crack

Ty sou pěkný!Ty máš v nárazníku přídavný dálky???Já tam mám náký prašivý mlhovky co svítěj asi 5m před a uto a nechápu jakej to má v mlze význam

jj přídavný dálky s H1. Mam sport verzi a ta se dělala ve dvou provedenich:mrk. Buď s dálkama nebo s mlhou...

a dalky jsou lepší :D:D:aut

to mě je jasný že sou přídavný dálky lepší:(

Hurvajz:to je docela drahý ne?do fabie sem kupoval H7 za 160kč jednu:myslim nebo jestli sou ty H4 dražší že se nemusí kupovat dálka a potkávačka zvlášt:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Proč drahý, pár H7 přijde na 500,- to je jedna za 250,. a když do dvou let praskne dostanu v rámci záruky jinou, to ty obyč koupim za 2 roky tak 2 minimálně.:D

to jo,ale já myslel philipsky...tohle ale zní fakt líkavě,to k tomu je nákej papír?já vidím že si je koupím pak jim je donesu že je prasklá a oni mě při mím štěstí vyhoděj:D ještě sehnat obchod kde je budou mít
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Proč drahý, pár H7 přijde na 500,- to je jedna za 250,. a když do dvou let praskne dostanu v rámci záruky jinou, to ty obyč koupim za 2 roky tak 2 minimálně.:D

to jo,ale já myslel philipsky...tohle ale zní fakt líkavě,to k tomu je nákej papír?já vidím že si je koupím pak jim je donesu že je prasklá a oni mě při mím štěstí vyhoděj:D ještě sehnat obchod kde je budou mít
No někdo to tu už psal že to měněj, mam učtenku s razitkem a prodavač říkal ža není problem s vyměnou u pultu protože mají s výrobcem a dovozcem dohodu že v případě vadny žárovky ji mužou vyměnit hned.:D Na obalu je psáno 2 roky záruka a vyrobce uvádí 5 let, tak uvidíme.

[upravil dne 15/10/06 Radek Hurvajz]

post-0-14109594917772_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...