Sign in to follow this  
Followers 0
BobyD

Silverline H4

28 posts in this topic

Takze panove musim konstatovat ze ac tyhle zarovky H4 stoji cca 40 kc vydrzeli zatim nejdele ze vsech co jsem tam mel vcetne Osramu.Obvykle tam vydzi tak mesic tyhle uz jsou tam dva a to auto sviti denne 8-10 hodin.:potlesk POZOR toto se tyka opravdu pouze zarovek ostatni dily silverline bych hodnotil spse opacne:papa

Tobě vydržej žárovky jenom měsíc??? A když Ti vydržejí 2, tak tomu říkáš životnost? Já mám teda trochu jiný měřítko na životnost žárovek...

nevím, mě Noname H4 svítily 60 tkm, než se jedna odporoučela. Tak jsem koupil Tungsramy +30% na obvyklé wattáži (85,- Kč / ks) a vydržely cca 30 tkm (přičemž mě opustily pak nějak najednou obě), teď jsou tam Phillips +30% (80,- Kč / ks) a dávám jim tak 35 tkm ;)

Nezapomeňte, že čím vyšší svítivost, tím většinou tenčí vlákno - a tím větší možnost přerušení drátu otřesama, přepálením apod.

No a do vyšší wattáže bych osobně u 205, 405 možná i 306 nešel, bo nemají relé a veškeré proudy tečou přes tu páčku, která stojí nová okolo 1400,- , na vrakáči polovic a přitom krásně vypalují kontakty.

ná mej bývalej 405 za tu dobu co sem ji měl nalítal přes 70 tis.a žárovky sem neměnil.a ani nevim jak dlouho tam byly předtim a jak dlouho tam sou teď vydržet mě žárovky 1-2 měsíce tak si nechám prohlídnout auto elektrikářem

A u vyšší wattáže taky docela trpěj paraboly ... mám doma jedno světlo, kde byly používaný 100w H4 a paraboly docela dostali za uši...

Jinak já mám většinou žárovky na 1 rok +/- značka nevim 30%vyšší svítivost bílé světlo cena 300,- za pár v OBI:roker

V OBI se většinou nevyplatí věci do auta nakupovat.. Heslo: \" Kvalita za pakatel \" tam neplatí .. ale třeba se pletu :P

vix: taky bych tam moc věcí nekupoval (jako třeba bity, klíče atp), ale na voňavejch stromečcích a žárovkách toho moc zkazit nejde ... maj tam klasickej sortiment, co je i jinde v obchodech s ND.

Nejde o elektriku mam spatny paraboly chtel jsem jen rict ze zatim zvydrali 2x tolik a furt sviti zarovky co mam v Omeze tam jsou 5let a sviti

Tady na 205 se da ve zkracenem procesu pomerne dobre vyzkouset zivotnost jestlize maji vsechny zarovky stejne podminky

Původně zaslal: BobyD

Nejde o elektriku mam spatny paraboly chtel jsem jen rict ze zatim zvydrali 2x tolik a furt sviti zarovky co mam v Omeze tam jsou 5let a sviti

Tady na 205 se da ve zkracenem procesu pomerne dobre vyzkouset zivotnost jestlize maji vsechny zarovky stejne podminky

Ty žárovky jsem koupil taky a fakt dobrý i cena uspokojivá,mám teda ale H7

BobyD: jako myslíš, že když se Noname spálí za měsíc a značkový za 5 měsíců, že vlastně tímhle urychlíš dlouhodobý test ?!

Sakra, chlape, ty máš vlastně kouzelný auto !!!

Taky si chci koupit ted náký žárovky s 30% světla na víc,koukal sem po philipskách...bude to znát ta svítivost:myslim?

subjektivně se mi zdá, že jo.. ale nenech se zmást, já je měnil po tom, co jsem půlku cesty jel na tu jednu vysvícenou obyčejnou H4.

pánové mám H4 silverstar +50% od Osramu a jezdím už druhým rokem při celodenním svícení a to jezdím dost a dost...:papa

dríči, tak ja ma svoju 406ku 11 mesiacov a zatial mi odisla len jedna h7-cka. Tak som tam dal jednu lacnu a uvidim, kolko to vydrzi. :-)))

Původně zaslal: Citros

pánové mám H4 silverstar +50% od Osramu a jezdím už druhým rokem při celodenním svícení a to jezdím dost a dost...:papa

to dělaj i 50%navíc jo:o

Ty sou pěkný!Ty máš v nárazníku přídavný dálky???Já tam mám náký prašivý mlhovky co svítěj asi 5m před a uto a nechápu jakej to má v mlze význam

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Citros

to dělaj i 50%navíc jo:o
Silverstar uvádí výdrž cca 200 hod. což je docela málo, lepší jsou Philips, nebo Eufab Golden line, ty Eufab mám a 100% spokojenost, jsou plněné Xenonovým plynem a 2 roky záruka, výrobce uvádí dokonce 5 let. EUFAB ZDE, PHILIPS ZDE

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Silverstar uvádí výdrž cca 200 hod. což je docela málo, lepší jsou Philips, nebo Eufab Golden line, ty Eufab mám a 100% spokojenost, jsou plněné Xenonovým plynem a 2 roky záruka, výrobce uvádí dokonce 5 let. EUFAB ZDE, PHILIPS ZDE

Ty Eufaby mam taky, pokud ti zarovka praskne, dojedes ,nebo posles ji tam kde jsi ji koupil a oni ti daji novou, kamos je mel na aute asi tri roky a menil asi dvakrat, ja ji nedavno menil po roce provozu ( cca 17 000km )