Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stahování hudby


sloters

Recommended Posts

Původně zaslal: BobyD

Pozor na netu sice ano ale bez programku p2p [jakehokli] toho moc nestahnes mam pocit ze winmix a podobne uz moc nefunguji:mrk

A kdo tohle povidal, taky mu řekněte že si s P2P otevře počítač pro celej svět, a zabordelí si počítač tím co si s P2P nainstaluje, jo a ještě ho jeho provozovatel přestane mít rád protože mu zatíží síť připojenejma co sosaj od něho, a to uplně zbytečně. A někteří provozovatelé dokonce P2P blokují, tušim T- Mobile a O2. Regni se tady http://www.warforum.cz/ najdeš tam toho dost.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BobyD

tak tak nakou tu ohnivouzed [popr i vodu] nakejten antivirus [treba avast] popr spybota a hura na p2p

NJ ale vohnivá zeď ti je na p.., protože to musíš votevřít uplně tam i ven, takže pak zbyvá jen ta vohnivá voda:D:D:D A pokud smažeš ten spyware co se ti tam nainstalil s tim p2p tak to bez něj nepojede:D:D:aut

[upravil dne 12/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medion

taky stahuju přez warforum ale tam je většinou všechno přez rapid nebo megaupload ale taky to de obejít:aut

Všechno se tam dá přečíst a naučit. A je to bez bordelu v kompu.:D

A jak se to dá prosím te obejit, zkousel jsem ruzne varianty, ale ani jedna mi neslape...a ted mi neslape ani RapGet....Budu rád za každý potřeh!Zdarec

[upravil dne 16.10.06 Vozataj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...