Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem trochu leštil a fotil


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Fusion

Já používám TurtleWax.

I přes vyšší cenu je to fakt super a dlouho vydrží.

Ne vždy je důležitý čím se auto leští ale jak - základ je dobře umytý auto, nedělat to na slunku a dobrý sou vosky přímo dle barvy auta.

Tk tak, nejdřív dobře umýt aby se starý vosk odstranil a nový dobře držel. A TurtleVax je dost dobrej, zvlášt ten s tím teflonem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: kajvet

čím jsi to konkrétně leštil? vypadá to super:o

Vosk už mi došel a je tady hc041.jpg a zbytek je zde. Vše najdeš TADY

sorry :D:D:D:D neco mi to hooodne pripomina :D ja bych za to ty prachy nedal :papa, ale mam toho neomezene zasoby

Zubní pasta už vyšla z módy :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

vis kolik toho za den spotrebujem to vis, velkoodberatele..... ja ani vubec nevim kolik stoji spilt.... nemas nahodou doma jeste od mafry maxbril (vypada to jako mliko) a je to na plasty

No nemám, ale asi vim co myslíš, Používali jsme z práce silikonovou emulzi bylo to podobny ale vopršelo to za pár dnů, ta mafra drží dlouho.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mafra je velice dobra, vubec nikdo si nestezuje....:D jinak od mafry pouzivame, ten max brill, Split, Pulitenda, Supermafrasol, a jeste neco do tepovace, na nazev si nevzpomenu, pak tam mae silkal 93 na tesneni, Max clean (aktivni pena), no a to asi vse.... mozna uz nic jineho na ty auta nepouzivame.

[upravil dne 15/10/06 Marlin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

mafra je velice dobra, vubec nikdo si nestezuje....:D jinak od mafry pouzivame, ten max brill, Split, Pulitenda, Supermafrasol, a jeste neco do tepovace, na nazev si nevzpomenu, pak tam mae silkal 93 na tesneni, Max clean (aktivni pena), no a to asi vse.... mozna uz nic jineho na ty auta nepouzivame.

[upravil dne 15/10/06 Marlin]

No ještě aby si stěžovali:D Nj sakra odkud že to jsi, počeboval bych vyčistit vnitřek, myslim sedačka a čalonění, ale asi až na jaře aby to uschlo.

Podle fotek ale asi tak někde z Ruska:D:D:D:D:D:D

Ha už to mám, sem mislel že okrouhlá je ulice, a vona je to obec. Tak to mám kua daleko:D:D

[upravil dne 15/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...