Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem trochu leštil a fotil


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Neon

Peta: NJN, máš výhodu, máš to blíž z Hronova do Náchoda, jak já ... ale myslim, že bychom byli oba dva stejně úspěšní ... :) A že by se na nás Radek Hurvajz slušně a s úsměvem v......l

No nevim co ty tečky znamenaj, ale asi bych to neudělal, teda za nějaky vobrazky určitě.:D:D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Já jsem taky začala s leštěním mého autíčka, začala jsem a skončila u zadního sloupku, takže Radku, nechceš to dodělat, když v tom máš praxi???? :D :D :D :D :aut :aut

Sakra to je nabídek, nevim kdy bych to dělal, by musel mit den asi tak 29 hodin:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Aluška: I když bych možná vyjímku udělat mohl, půlku už máš hotovou, autí je menší, tak by to bylo za chvilku:D:D:D:D:D

Nooo, :D :D , žádná půlka hotová není, já jsem totiž začala a skončila u toho stejného sloupku :mad::D :D :cool: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Aluška: I když bych možná vyjímku udělat mohl, půlku už máš hotovou, autí je menší, tak by to bylo za chvilku:D:D:D:D:D

Nooo, :D :D , žádná půlka hotová není, já jsem totiž začala a skončila u toho stejného sloupku :mad::D :D :cool: .

No to je dobrý:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Aluška: I když bych možná vyjímku udělat mohl, půlku už máš hotovou, autí je menší, tak by to bylo za chvilku:D:D:D:D:D

Nooo, :D :D , žádná půlka hotová není, já jsem totiž začala a skončila u toho stejného sloupku :mad::D :D :cool: .

No to je dobrý:D:D:D:D

Ale to nic nemění na tom, že si můžeš udělat brigádu :D:D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Aluška: I když bych možná vyjímku udělat mohl, půlku už máš hotovou, autí je menší, tak by to bylo za chvilku:D:D:D:D:D

Nooo, :D :D , žádná půlka hotová není, já jsem totiž začala a skončila u toho stejného sloupku :mad::D :D :cool: .

No to je dobrý:D:D:D:D

Ale to nic nemění na tom, že si můžeš udělat brigádu :D:D .

Jaj že bych si udělal výlet do Brna. :D No mam tam kamoše kteryho jsem dlouho neviděl, ale je to policajt a ty vidět nemusim, tak teď nevim:bojim:aut:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...