Sign in to follow this  
Followers 0
destiny

Vystrelovaci klic na Pazoutka

12 posts in this topic

Cus, nevim do jake miry tohle spada primo do tuningu, ale jde mi o nasledujici.

Jezdil jsem kdysi s VW Borou a ta ma takovy ten vystrelovaci klicek. Prijde mi to celkem prakticke a z designoveho hlediska perfektni. Neni nekdo, kdo by delel takove klice i na Peugeoty? Nekdo mi totiz rikal, ze ten klic stoji asi 2.000,- tak jsem i zvazoval, ze bych si ho koupil a nejak ho predelal sam, ale to by asi nebylo to prave orechove. Poradi nekdo?

Kde v Mostě? Pošli mi prosim na 731406199 tel číslo nebo adresu, název firmy

Nech si jich udělat třá pytel, ale budou ti na prdlačku. Peugeot, stejně jako Citroen používá plovoucí kod imobilizeru a ten není replikovatelný, tudíž ti ho v žádnym klíčařství, by? odborným nezkopírují...Smolíček Destiny...:-)

Ty jsi nějakej chytrej, a co když jezdím v 205ce? Tam je taky plovoucí kod imobilizeru?

Už se na tom pracuje. V tomhle týdnu budu vědět. Máme tu u nás firmu která se s tim zabejvá. Vydržte :)

Tak mám informace. U nás v Liberci je firma AustralianBest a mají tyhle vystřelovací klíče. Cena je 1050kč . Imobilizer do něj dostanou taky. Prej ho vyndaj z původního klíče a přendají do vystřelovacího. Ale je problem s ovládáním alarmu nebo centrálů. To prej jde jen na jejich alarmy. Takže by člověk musel mít ještě na klíčích klasickej ovladač alarmu.

No, jestli myslite ten vyklapeci, tak ten ma tchan k Expertovi original od Peugeota!!

No k novýmu Ducatu taky dávají \"vystřelovací\" klíč, takže Peugeot to k Boxerovi a novým pežotům možná dělá taky.