Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

opet jedna libovost


Kosta1

Recommended Posts

Asi pred tydnem se mi zacalo ozivat za jizdy pipani, jako kdyz jedes se zatazenou ruckou, myslim, ze je to stejnej zvuk i pri rozsviceni hladovyho oka. Na displeji nic, vzdycky to pipne presne trikrat, ale nic se nedeje, nic nesviti. Zkontroloval jsem vse, co me napadlo a nic. Proste si jedu po dalnici a najednou.......... Uz me to auto zacia dost srat.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kosta1

Asi pred tydnem se mi zacalo ozivat za jizdy pipani, jako kdyz jedes se zatazenou ruckou, myslim, ze je to stejnej zvuk i pri rozsviceni hladovyho oka. Na displeji nic, vzdycky to pipne presne trikrat, ale nic se nedeje, nic nesviti. Zkontroloval jsem vse, co me napadlo a nic. Proste si jedu po dalnici a najednou.......... Uz me to auto zacia dost srat.:grr

Někde sem čet v recenzi na 307 že pípá pokud překročíš 130tku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kosta1

ted se na zlomek sekundy objevila hlaska, kterou jsem nestacil celou precist, neco jeko mximum level....................cosi, nevite nekdo jak se na to kouknout, existuje pamet na chybovy hlasky? Nekde jsem to tady videl.......... dik :myslim

To by mohlo být \"Top-up engine coolant maximum level\", dochází chladicí kapalina. Stává se mi to taky, takže dolejvám a chystám se na výměnu vodní pumpy a všeho kolem... Ale většinou mi to nejenom pípne, ale i se rozsvítí \"STOP\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...