Sign in to follow this  
Followers 0
Kosta1

opet jedna libovost

10 posts in this topic

Asi pred tydnem se mi zacalo ozivat za jizdy pipani, jako kdyz jedes se zatazenou ruckou, myslim, ze je to stejnej zvuk i pri rozsviceni hladovyho oka. Na displeji nic, vzdycky to pipne presne trikrat, ale nic se nedeje, nic nesviti. Zkontroloval jsem vse, co me napadlo a nic. Proste si jedu po dalnici a najednou.......... Uz me to auto zacia dost srat.:grr

Původně zaslal: Kosta1

Asi pred tydnem se mi zacalo ozivat za jizdy pipani, jako kdyz jedes se zatazenou ruckou, myslim, ze je to stejnej zvuk i pri rozsviceni hladovyho oka. Na displeji nic, vzdycky to pipne presne trikrat, ale nic se nedeje, nic nesviti. Zkontroloval jsem vse, co me napadlo a nic. Proste si jedu po dalnici a najednou.......... Uz me to auto zacia dost srat.:grr

Někde sem čet v recenzi na 307 že pípá pokud překročíš 130tku

To nebude ten problem, ozve se to nekdy i pri mnohem nizsi rychlosti. Vetsinou po ranu, kdyz vyjedu a pak zcela chaoticky. Neni to ani pri prejezdu nejakych nerovnosti, coz jsem si myslel na zacatku (predpokladal jsem nejakej kontakt).

ted se na zlomek sekundy objevila hlaska, kterou jsem nestacil celou precist, neco jeko mximum level....................cosi, nevite nekdo jak se na to kouknout, existuje pamet na chybovy hlasky? Nekde jsem to tady videl.......... dik :myslim

Zkus se ještě mrknout na chladící kapalinu, jestli jí nemáš málo. Jestli je tak akorát na čidle, tak to při nějakém zhoupnutí může zaznamenat a pípne.

ted se na zlomek sekundy objevila hlaska, kterou jsem nestacil celou precist, neco jeko mximum level....................cosi, nevite nekdo jak se na to kouknout, existuje pamet na chybovy hlasky? Nekde jsem to tady videl.......... dik :myslim

To by mohlo být \"Top-up engine coolant maximum level\", dochází chladicí kapalina. Stává se mi to taky, takže dolejvám a chystám se na výměnu vodní pumpy a všeho kolem... Ale většinou mi to nejenom pípne, ale i se rozsvítí \"STOP\".

Dikec, zkusim to zkontrolovat, ta STOPka se nerozsviti nikdy, jestli je to tim, tak to musi byt fakt presne u cidla, nevite kde to cidlo je? Ale ta hlaska TOP UP...................... vypada, ze by to mohlo byt ono, dik.:super

Dikec, zkusim to zkontrolovat, ta STOPka se nerozsviti nikdy, jestli je to tim, tak to musi byt fakt presne u cidla, nevite kde to cidlo je? Ale ta hlaska TOP UP...................... vypada, ze by to mohlo byt ono, dik.:super

V expanzce

Taky se na to budu muset podívat, kolik je jí tam.:o Naposledy jsem se díval na jaře. :myslim (Letos).:D

Super, diky za radu, dolil jsem trosku a vyresilo se to. Prijde mi divny, ze to jen pipne a nezustane to svitit na PC. Jen to jednou bliklo tak na vterinu, ani jsem to nestacil precist.