Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Telpoměr oleje


kennax

Recommended Posts

Zdravim, koukam bydliste Pocatky - to jsou ty Pocatky u Pelhrimova ? jestli jo, tak to jsme z jednoho mesta ;) Neni ta fotka co mas v profilu focena u silnice na Stojcin, hned v ty prvni zatacce u rybnika za Pocatkama :D ?

K tomu ukazateli - nema to auto vymeneny palubni ukazatele ? Ted nemam katalog nahradnich dilu u sebe, abych zjistil, jeslti ma vubec motor 1.4 ve 206tce cidlo teploty oleje a cidlo mnozstvi oleje ( napriklad 406ka 1.8 16V ty cidla nema, ale 2.0 uz jo, takze kdyz se pak vymeni budiky z auta s 2.0 motorem do auta s 1.8motorem, neni zadne cidlo teploty oleje k zapojeni a teplomer pak neukazuje a to same plati pak pro ten snimac oleje, rucicka tak sice po otoceni klickem vyjede nahoru, ale mnozstvi to neukazuje )

[upravil dne 12/10/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oleje tam mám cca uprostřed mezi ryskami. teplota se nehýbe vůbec, ani po 300 km.:bojim

Jestli je to předělávaný netušim, ale chový se to přesně jak popisuje Ferry.

No hlavně to super jezdí a nejsou z toho žádné problémy.

Díky za rady.:super

Ještě k Ferrymu: jsou to TY Počátky u PE.:D Bydlím na sídlišti. Ale focený je to jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, házím sem fotku mojich budíků...mám 1.4i xs r.v.2000. Prvních asi 10 sekund to ukazuje množství oleje (to funguje-ukazuje to na té svítící stupnici). Pak to zhasne a ukazuje to teplotu oleje - ale nad 90 stupňů sem se taky nikdy nedostal - tak nevim jestli to hlásí správný hodnoty

[upravil dne 12.10.06 tanagy]

post-0-14109594912536_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kennax

... Ještě k Ferrymu: jsou to TY Počátky u PE.:D Bydlím na sídlišti. Ale focený je to jinde.

No vidis, ja bydlim na tom spodnim namesti, kdyz se jede na Studenou, mozna uz jsi me videl s cervenou 406kou, myslim ze je v Pocatkach jedina :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

No, házím sem fotku mojich budíků...mám 1.4i xs r.v.2000. Prvních asi 10 sekund to ukazuje množství oleje (to funguje-ukazuje to na té svítící stupnici). Pak to zhasne a ukazuje to teplotu oleje - ale nad 90 stupňů sem se taky nikdy nedostal - tak nevim jestli to hlásí správný hodnoty

Přesně tak se mi to chová...takže to je asi OK. Teplota vyleze jen po první čárku, ale moc to nehoním.

Díky

[upravil dne 15/10/06 kennax]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě v 406ce hladinu oleje ukazuje display v tachu, Budík na olej měří pouze teplotu, a to tak že se pomale zahřívá, pomaleji než voda a při delší jízdě ve větších otáčkách (dálnice) jde přes 90, tipl bych to kolem 110 -120. Za pár dní dám nový olej, ale přes 90 to chodí skoro vždy, byť je na max, takže ho není v motoru málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...