Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stavitelná převodovka


deeper

Recommended Posts

Hoj. Mam jenom dotázek. Na autě mám namontovanou nějakou sportovní převodovku, prej ALPIN bo tak a známej mi nedávno řikal, že se tam dá nastavit délka převodů. Je to vůbec možný a jestli jo, dá se to někde zjistit aniž bych jí musel celou rozebírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeeee.. o ty prevodovce uz jsem neco slysel :) to je ta kratka co kdyz jedes 140, tak tam mas 5000ot.? :) Celkem n aguwno, kdyz chces jenom tak jezdit... ale neva..

Jinak s tema stelvatelnyma qualtama...... nenapada me nic jineh, nez to nejak meni pomoci ruznych diferencialu...... treba z TD nebo 1.6i nebo GTi nebo treba neco z Mi16ky..... nic jineho me nenapada s ohledem na jednoduchost.... vymena diferaku neni asi az tak narocna, jako rozebrat celouprevodovku a pak se snazit vyspekulovat to optimalni slozeni qaltu, a celkove jeji vyladeni na potrebne prevodove pomery..... to bys musel mit dostatek casu a taky dostatek kolecek do prevodovky, abysis s tim mohl pohrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...