Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapojení beden


Luig

Recommended Posts

Zdravím,

mám menší problém se zapojením zadních repráku na 106ku. Pro profíka to bude jistě banalita ale pro mě je elektrika španělská vesnice ;)

Jde o to že jsem měl na zadním platu třípásmový repráky ale chci je vyměnit za lepší, ty už mám, mají označené +- ale problém je v tom, že starý označení +- nemají a navíc už jsem z nich odpájel kabel takže už stejně nevim jak byly zapojený. Teď jsem v situaci že mi v kufru kouká zásuvka na kabel, dráty mají stejnou barvu a já nevim co je + a co -. Napadlo mě zapnout rádio a multimetrem tu zásuvku nějak proměřit a počítám že dva kontakty budou vykazovat jinou aktivitu než ty ostatní dva. Ale stejně nepoznám co je co... Snad mi rozumíte, říkam elektrika jde mimo mě. Tak jak na to, díky moc moc:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

jo pěkný ale na repru označení mám, jde mi o kabel ;)Prostě abych na + na reprák dal + kabel

a co vytahnout radio a kouknout na ISO konektor, jestli tam teda je? na netu je stovky schemat, kde bezpecne poznas polaritu .. no a pokud jsou v kufru jine barvy kabelu, tak vytahnout radio a prozvonit ktery kabel je + a ktery - :myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...