Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klepání od předku


Naspo

Recommended Posts

  • O 8 měsíců později...

Mě jednou klepal plastový kaslík pro nasávání vzduchu, který je za L světlem (když otevřu kapotu tak je vpravo hned za světlem). Jen jsem ho vystředil a dotáhl šroub dole. Je uchycen jen jedním šroubem takže se může pootočit a klepe o blatník nebo o tyčku podporující kapotu. A taky drnčela ta plastová sací trubka která z něj vychází a vede kamsi pod čelní sklo. O plastu pod motorem ani nemluvě, už jsem ztratil trpělivost s orig. úchytkami a mám tam pásky.

[upravil dne 20.6.07 Velickin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem s klepanim som mal aj ja podotahoval som všetko čo sa dalo a na koniec to bola tyč stabilizatora vymenil som obidve a panove a klepanie prestalo:D

cena za kus je cca 750 sk ale oplati sa investovať - montaž je jednoducha netreba žiadny servis meni sa to paradne cca 30 min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: bigoš

Klepání, klepání. Já jsem nyní vypozoroval (spíš vyslyšel) že když bylo krásně a sucho tak nic. Ale při dešti a mokré vozovce bouchání zepředu. Včil babo raď. :mrk:mrk:myslim že by voda měla na něco vliv??

tak to neví vodní kanemy přece nejsou:myslim

Taky mě to překvapilo. Několik aut za svůj živůtek jsem už měl, ale tohle:mrk. Uvidím až se vrátím z dovolené, budu mít mezikontrolu (10000km) tak se zkusím optat v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě klepaly tyčky stabilizátorů (po výměně OK) a pak ještě o sebe plasty nárazníku a podběhu, když jsem chytnul za vyšší obrubník a vyrval zespodu 3 ty spojovací čuflíky. Po osazení novými je v autě krásně ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: RADAR30

Problem s klepanim som mal aj ja podotahoval som všetko čo sa dalo a na koniec to bola tyč stabilizatora vymenil som obidve a panove a klepanie prestalo:D

cena za kus je cca 750 sk ale oplati sa investovať - montaž je jednoducha netreba žiadny servis meni sa to paradne cca 30 min.

to ti věřím pokud to jde bez problémů povolit,ale to se tu řešilo přišla na řadu u někoho flexa:potlesk

Pochopil bych flexu u 15 let starýho auta...ale r.v.2002 např. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: RADAR30

Problem s klepanim som mal aj ja podotahoval som všetko čo sa dalo a na koniec to bola tyč stabilizatora vymenil som obidve a panove a klepanie prestalo:D

cena za kus je cca 750 sk ale oplati sa investovať - montaž je jednoducha netreba žiadny servis meni sa to paradne cca 30 min.

to ti věřím pokud to jde bez problémů povolit,ale to se tu řešilo přišla na řadu u někoho flexa:potlesk

u mě big sikovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Pe.Tr já taky terfil ses do černýho flexu nemám

flexu mám ale byl jsem líný měnit kotouč, a navíc k těm zadním tyčkám bych se stejně s flexou nedostal.Předek by šel ale to bych nesměl byt takový lenoch:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...