Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak je silný Altík? Vejde se tam 100Ah baterka?


M.a.R.i

Recommended Posts

Mám P405 2.0SRI 89kW, rv93, jak je silný alternátor v tomhle modelu? Plánuju koupit tuhle autobaterii http://www.nakupka.cz/vyrobek/autobaterie-banner-power-bull-100ah-p-s-p-790a/

Už jste nědko zkoušel baterii s těmahle rozměrama, co sem to změřil,tak se mi zdá,že by se tam měla vejít,ale bude to na těsnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak silný je alternátor se podívej, bude tam ale 50 nebo 70A (příp. byly ještě 80, ale to tam asi mít nebudeš).

Na co chceš dávat do benzínové 405 100Ah baterku, když tam stačí poloviční? Do dieselové se mi svého času 100Ah vešla, ale byla od rantlu u tělesa filtru až po přední příčku - žhavicí relé jsem tehdy musel přendavat vedle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A chci mít nějakou rezervu. Abych se nemusel strachovat,že pustím rádio a pak nenastartuju. Je tam zesilovač 2x290W RMS+ Rádio cca50W RMS, plánuju dokoupit nějakej zesík na ostatní repro,tak mám strach,že 55Ah stačit nebude. Zejtra jedu do autokelly,když se tam ta 100Ah nevejde,tak koupím banner 74Ah 700A. To by snad mělo stačit.

Ta 100Ah je za 3060, což zas tak strašný za bannerku není.

[upravil dne 11.10.2006 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

já kupoval 74Ah za 1800 kč to je poloviční cena oproti tvé a startovací výkon 680 A

Mám slevu v autokelly,takže by mě ta bannerka vyšla na 3000,- ,ale nakonec po dlouhým překecávání mě kámoš utvrdil v koupi tohohle http://www.faam.com/avviamento/ing-prodotti.asp?x=1&ID_Tipo=3&page=2 je to ta 74Ah 680A. Usoudil sem,že 100Ah by byla zbytečnej luxus a navíc by tam byla pěkně natěsno. Když si budu chtít poslechnout muziku bez nastartovanýho motoru, tak budu muset vypínat zesilovač, stejně by mi asi 100Ah moc nepomohla.

[upravil dne 11.10.2006 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Původně zaslal: komisar

já kupoval 74Ah za 1800 kč to je poloviční cena oproti tvé a startovací výkon 680 A

Mám slevu v autokelly,takže by mě ta bannerka vyšla na 3000,- ,ale nakonec po dlouhým překecávání mě kámoš utvrdil v koupi tohohle http://www.faam.com/avviamento/ing-prodotti.asp?x=1&ID_Tipo=3&page=2 je to ta 74Ah 680A. Usoudil sem,že 100Ah by byla zbytečnej luxus a navíc by tam byla pěkně natěsno. Když si budu chtít poslechnout muziku bez nastartovanýho motoru, tak budu muset vypínat zesilovač, stejně by mi asi 100Ah moc nepomohla.

[upravil dne 11.10.2006 M.a.R.i]

bez motoru je to stejně nesmysl, jednak to moc dlouho nevydrží a pak zase než ji dobiješ.......

navíc při motoru je větší napětí a tím i větší výkon zesíků :mrk:D

bejt tebou ještě zvážím Exide E-treme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: M.a.R.i

Původně zaslal: komisar

já kupoval 74Ah za 1800 kč to je poloviční cena oproti tvé a startovací výkon 680 A

Mám slevu v autokelly,takže by mě ta bannerka vyšla na 3000,- ,ale nakonec po dlouhým překecávání mě kámoš utvrdil v koupi tohohle http://www.faam.com/avviamento/ing-prodotti.asp?x=1&ID_Tipo=3&page=2 je to ta 74Ah 680A. Usoudil sem,že 100Ah by byla zbytečnej luxus a navíc by tam byla pěkně natěsno. Když si budu chtít poslechnout muziku bez nastartovanýho motoru, tak budu muset vypínat zesilovač, stejně by mi asi 100Ah moc nepomohla.

[upravil dne 11.10.2006 M.a.R.i]

bez motoru je to stejně nesmysl, jednak to moc dlouho nevydrží a pak zase než ji dobiješ.......

navíc při motoru je větší napětí a tím i větší výkon zesíků :mrk:D

bejt tebou ještě zvážím Exide E-treme

Exide E-treme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...