Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 výměna rozvodů


honza2

Recommended Posts

Ahoj.Zdravím všechny ve foru.Tak jsem v pořádku dnes dorazil.Najeto 997 km přes olejový limit a vše ok.Až na to,že mi došla nafta kilometr od baráku a musel jsem stopnout auto a pro naftu si k pumpě dojet.Jel jsem pro ni audinou a najednou jaksi nejede a je strašně hlučná a málo brzdí a všechno drnčí.Asi to všichni znáte když jste přesedlali z jiného auta na peugeota.Moc jsem to nehnal,po dálnici těch povolených 130 ale kopec nekopec rafika na tachometru jak přibitá.To s audinou i když je to 1.8 benzím tak na dálnici z Prahy na vrcholu kopců max 100.Na hranicích jsem stáhnul okénko, celňák se houpal v otevřených dveřích na židli aniž by se zvedl se jen zeptal jestli mám vše v pořádku a jestli mám i zelenou kartu.Po mé odpovědi,že mám všechno v pořádku mávl rukou a houpal se dál.To,že vezu auto na červených převozních značkách si ani nevšimnul.Netuším k čemu tam ti lidi jsou.A hned zítra nový olej, filtry a sehnat někoho kdo má peugeoty jako hoby a nechát vše důkladně prohlédnout.Prosím neporadíte mi někoho v okolí Prostějova?

Všem pěkný den. honza2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza2

Ahoj.Zdravím všechny ve foru.Tak jsem v pořádku dnes dorazil.Najeto 997 km přes olejový limit a vše ok.Až na to,že mi došla nafta kilometr od baráku a musel jsem stopnout auto a pro naftu si k pumpě dojet.Jel jsem pro ni audinou a najednou jaksi nejede a je strašně hlučná a málo brzdí a všechno drnčí.Asi to všichni znáte když jste přesedlali z jiného auta na peugeota.Moc jsem to nehnal,po dálnici těch povolených 130 ale kopec nekopec rafika na tachometru jak přibitá.To s audinou i když je to 1.8 benzím tak na dálnici z Prahy na vrcholu kopců max 100.Na hranicích jsem stáhnul okénko, celňák se houpal v otevřených dveřích na židli aniž by se zvedl se jen zeptal jestli mám vše v pořádku a jestli mám i zelenou kartu.Po mé odpovědi,že mám všechno v pořádku mávl rukou a houpal se dál.To,že vezu auto na červených převozních značkách si ani nevšimnul.Netuším k čemu tam ti lidi jsou.A hned zítra nový olej, filtry a sehnat někoho kdo má peugeoty jako hoby a nechát vše důkladně prohlédnout.Prosím neporadíte mi někoho v okolí Prostějova?

Všem pěkný den. honza2

Super:papa Založ pak novy thread, ať to sedí k tematu:super Nazvi to třeba hledám servis v Prostějově

[upravil dne 12/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by jeden nevěřil.V Prostějově neexistuje benzínka Total a tudíž ani total quartz 9000.Objel jsem 7 pump a nesehnal jsem ho nikde ani v obchoďácích (tesco a.t.d.)Nakonec jsem tam vrazil Valvoline durablend diesel 5W-40 i s výměnou pět litrů za 1100Kč což si myslím,že je to super cena.Samozřejmě už s DPH.Tak,že časem uvidím zda jsem udělal dobře.O oleji píší

Motorový olej pro dieselové motory vyrobený nejmodernější aditivní HC technologií. Speciální aditiva udržují dieselový motor, vstřiky a turbodmychadlo čisté. Snadné startování při nízkých teplotách. Kromě klasických dieselů lze použít i do nejmodernějších motorů TDI PD ve vozech Audi, VW, Seat a Škoda.

Splňuje specifikace: API: CF, ACEA B3-98

Splňuje normy: VW 500.00/505.00, VW 505.01, MB 229.1, Ford M2C-917 A

Cena: 229,00 Kč vč. DPH 19 %

Sice lvíčka tam uvedeného nemají ale doufám,že jsem mu tím neublížil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky.Jsem rád,že jsem neudělal botu.V opravně kde mi to měnili říkali,že dávají do všech aut Valvoline polosyntetiku už několit let a intervaly výměny podle výrobce a vše v pohodě.Že je plná syntetika zbytečná a po 100000km je polosyntetika vyloženě nutná.Tak nevím.Dávaji Valvoline 10W-40

[upravil dne 13.10.06 honza2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Admina, aby porobná vlákna mazal. Jaký olej do kterého autza se tu probíralo mnohokrát, se spoustou odkazů a vysvětlení.

Na olej do 2.0 HDi se tu ptá několik lidí měsíčně a jak je vidět i dva najednou.

Takhle se tu za chvilku nebude dát ani hledat, protže jako pevní budou desítky podobných vláken, kde už se nic neřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza2

Dobrý den všem.Prosím o radu.Dovezl jsem 406 hdi 109ps.Má najeto jem 43 000 km ale je starý 7 let.Mám měnit rozvody?Nebo jen řemen a kladky nechat a nebo počkat na 120000 km.

Díky za radu honza2

Po 7 letech 43 000 nevěřim, to leda blbou náhodou.

Nemá smysl měnit jen řemen, pokud si nejseš na 100procent jistej, že má 43, doporučuju výměnu jako sadu a včetně pumpy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: honza2

Dobrý den všem.Prosím o radu.Dovezl jsem 406 hdi 109ps.Má najeto jem 43 000 km ale je starý 7 let.Mám měnit rozvody?Nebo jen řemen a kladky nechat a nebo počkat na 120000 km.

Díky za radu honza2

Po 7 letech 43 000 nevěřim, to leda blbou náhodou.

Nemá smysl měnit jen řemen, pokud si nejseš na 100procent jistej, že má 43, doporučuju výměnu jako sadu a včetně pumpy.

Psal mi na začátku že je to dědictví po otci, a je si jistej že to sedí. A Medvěd už mu taky doporučil vše komplet jako u jakykoliv ojetiny

[upravil dne 13/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: honza2

Dobrý den všem.Prosím o radu.Dovezl jsem 406 hdi 109ps.Má najeto jem 43 000 km ale je starý 7 let.Mám měnit rozvody?Nebo jen řemen a kladky nechat a nebo počkat na 120000 km.

Díky za radu honza2

Po 7 letech 43 000 nevěřim, to leda blbou náhodou.

Nemá smysl měnit jen řemen, pokud si nejseš na 100procent jistej, že má 43, doporučuju výměnu jako sadu a včetně pumpy.

Možná by neškodilo nejdříve trochu číst, takhle se nám zbytečně ta vlákna rozrůstají.Prosím autora o vymazání této odpovědi :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na hranicích jsem stáhnul okénko, celňák se houpal v otevřených dveřích na židli aniž by se zvedl se jen zeptal jestli mám vše v pořádku a jestli mám i zelenou kartu.Po mé odpovědi,že mám všechno v pořádku mávl rukou a houpal se dál.To,že vezu auto na červených převozních značkách si ani nevšimnul.Netuším k čemu tam ti lidi jsou. ---

No víš, to nebyl celňák, ale příslušním Pčr, /cizinecká a pohraniční policie/ Určitě víš že se ČR se chystá na vstup do shengenu, který jim mimochodem pravděpodobně vezme práci, což znamená že občané EU kterými jsme i my mají \"volnou cestu\" protože 1)Jsou tam kamery, který to hlídaj, čtou SPZ a pokud to není kradený tak to neřeší, 2) Jsi člen EU a vracíš se do domovského státu. 3) Kdybys vypadal jako arab a jel ve 1203 ce s začerněnými skly, nebo vietnamec s přeloženým rezavým formanem, moldavec, ukrajinec.... Tak by se nehoupal a šel tě kontrolovat. Ale protože značky byli OK, mluvil si česky, vypadals klidně, tak tě nechali, protože nepředstavuješ hrozbu pro stát. Nebo snad Ano?:myslim;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je to tak jak píšeš ale když jsem jel před třemi měcíci ven audinou tak na stejném přechodu mě odstavili.zkontrolovali doklady celé rodiny prohlédli všechna čísla na karoserii i motoru,potom prázdný kufr a příruční zavazadla prý jestli nemáme moc cigaret .Silně mi to připomělo moje cestování za hluboké totality kdy mě jenom navíc kontrolovali třikrát vojáci před hranicemi a na čáře mi jenom navíc rozšroubovali světlomety, přístrojovku a dveře a mě vyslékli do naha a mrkli se i do zadku.Potom mi otevřeli plný naplocho uložený natlakovaný kanystr v kufru a dovedeš si představit ten gejzír benzínu do zavazadlového prostoru.Tak,že zbytek cesty jsem jel se všemi otevřenými okny a rázem se ze mě stal nekuřák.Byla to škodovka tak,že kufr v předu a všechny páry přímo do kabiny.A to si piš že jako Vietnamec ani jako Rom nevypadám.Tak,že je to asi na hranicích podle toho jak kdo má službu.Když dva dělají totéž tak to nikdy není totéž.Určitě jsi to poznal i v servisech.Mluvil jsem česky na autě bylo D a převozní značky.Myslím si,že je přímo povinnost v tomto případě zkontrolovat doklady a pojištění od takového vozu.Značky jsou platné ještě 14 dní tak,že bych na ně bez kontroly mohl převést jakékoliv jiné třeba i kradené auto.

[upravil dne 14.10.06 honza2]

[upravil dne 14.10.06 honza2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo lidi jsou ve všech profesích a asi se mu nechtělo, je pravda že pojištění se kontroluje často. Někdy se vyhlásí akce a pak se berou všichni.Servis si dělám sám,dílnu mám doma, peugeota mám chvilku tak co jsem nevěděl jsem se pozeptal a koupil jsem knížku za 700,- od naklad. KOPP, jmenuje se to \"jak na to P.. 406\" je tam řek bych asi všechno co mě napadlo, fotky postupy... je to dobrý. Mám najeto 96t a rozvody asi udělám při 100t páč je to dovoz a nikdy nevim kde a kdo s tím jezdil, byť to vypadá pravdivě(km):roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza2

Díky.Jsem rád,že jsem neudělal botu.V opravně kde mi to měnili říkali,že dávají do všech aut Valvoline polosyntetiku už několit let a intervaly výměny podle výrobce a vše v pohodě.Že je plná syntetika zbytečná a po 100000km je polosyntetika vyloženě nutná.Tak nevím.Dávaji Valvoline 10W-40

[upravil dne 13.10.06 honza2]

No 1) botu si neudělal, protože ten olej odpovídá specifikacím.

2) minerální olej do HDi je blbost, protože minerální olej prostě nemá potřebné parametry.

100 000 km je taky blbost.. možná bych věřil hodnotě kolem 500-700tkm, kdy motor může začít žrát olej a je vhodné zkusit použít jiný olej, tedy ne minerální, ale jinou viskozní třídu. I když v tomhle okamžiku ot už bude asi skoro jedno.

Používá se olej viskozity 5w40 , nebo 10w40 (když to po půl milionu třeba začne žrát olej) podle SAE.

Dál se používá označení kvality a určení oleje, klasifikace podle ACEA

B4, E4 nebo E5

API

CI-4

Protože lepší norma oficielně zatím neexistuje, používá se i označení CI-4 Plus

Další normy co tam najdeš a které si citoval jsou normy podnikové, které jsou přesnější.

Například MB 228.3 přibližně odpovídá E4 podle ACEA

Po pravdě , nezajímá nás, jestli je olej syntetický, nebo minerální a zušlechtěný VHVI, ale zajímá nás právě značení a výkonnostní charakteristika oleje.

Přímo doporučen je olej Total Quartz 9000 5W-40

Starší verze 2.0 Hdi mají standardní interval výměny oleje 10-15000 km. Na tom, jak dlouho lej skutečně vydrží se podílí nejen jízdní styl, ale i kvalita paliva. Pokud totiž tankujeme naftu s vysokým obsahem síry, olej dříve degraduje a naopak.

Jestli to auto bylo používané v říši a s kvalitním olejem, nebál bych se přejet servisní interval i o několik tisíc km.

http://www.peugeot-club.sk/forum/viewthread.php?tid=13209

[upravil dne 15/10/2006 vector]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...