Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

alu na 205!!


Zdenis

Recommended Posts

Scháním nějaký hezký kola na 205. Chcu 15\"-14\" ale aby byly uzpůsobený na normální 1,4 ne gti. Dobré ET a vzadu tuším podložky 6mm.prostě aby nedrhly a moc nelezly! Foto na email a jen na autě. Jsem ze Znojma .Díky

[upravil dne 10.10.06 Zdenis]

[upravil dne 11.10.06 Zdenis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeknu Ti to asi takhle. Jeden kluk z 205 clubu dával na 205tku Looka /1124 ccm/ origo GTI litiny Speedline s gumama tuším že 195 a vpředu mu drhly při plným rejdu. Vzadu nevím, ale snad se ozvaly jen při naloženým zadku.

Já měl na Looku 14tky s gumama 185/60 a vzadu mi drhly když si tam sedli dva lidi a měl jsem plnou nádrž.

U 1,4ky ta kastle asi nebude jiná

Možná že vnitřky podložkama vyřešíš, ale při náloži Ti můžou drhnout blatníky. Hlavně když tam šoupneš nějaký 205tky gumy a vystrčíš to ven

[upravil dne 11/10/06 Vertex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garosse? No tak nápravu z 309GTI :D

Nevím, záleží na tom, co tam chceš dávat za kola. Podle mě by 14tky stačily, gumy tak 185tky na 55. Pokud nebudeš mít nějaký brutální ET, který poleze dovnitř, tak bych podložky asi ani neřešil - tada pokud jezdíš sám a věčně v tom někoho nevozíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam ty speedliny 15ky taky skoušel a vzadu se prostě musej zaklepat lemy,ale když sou vzadu dva těžší lidi tak to stejně dře.Záleží taky na šířce,já je měl široký ty disky 6palců.Volil bych 14*5,5-6palců s ET okolo 15-20 aby ti to lezlo tak by jsi musel mít ET tak 10 a menší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...