Sign in to follow this  
Followers 0
Luig

Zápach

12 posts in this topic

Ahoj, všimnul jsem si, že pokud je motor v pořádným zápřahu -jízda do kopců nebo při větší rychlosti...no prostě když dostane motor za uši ;) tak cosi smrdí ze spodku auta. Jakoby od pravýho prahu, z motoru to nejde. Teda alespoň myslim. Asi to bude někde kolem výfuku ale nic sem nenašel ani když jsem vlez pod auto na zvedáku. Je to docela nepříjemný a někdy se to dostane i do auta. Nikde ale nic podezřele nevypadá. Jde o 106 1,6. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Díky moc

Největší teplota je vždy ve výfukovým systému a katalyzátoru.

Zkus se mrknout jestli se ti tam něco nevypaluje. Většinou smrdí nacákaná barva

po nástřiku spodku auta nebo olej,pokud někde kape na výfuk.;)

[upravil dne 10/10/06 bagr]

Na spojku to snad nevypadá. Smrad spojky znám ale tohle je jiný. Navíc dneska to smrdělo po rychlý jízdě prakticky pořád na pětku bez řazení. A že by prokluzovala se mi nezdá...

Ještě mě napadá řemen altíku. Jestli se po zahřátí trochu neklouže po řemenicích, nebo

není přeskočenej na drážkách.

I když teoreticky by měl pištět,pokud by byl volnej.Ale za zkontrolování to stojí.

No, jednou mi někdo říkal, že měl podobnej problém a když pořádně prolezl auto, tak našel mrtvýho potkana někde u motoru. A když autu nakládal víc, tak potkánkovi začínal doutnat kožíšek ;)

Původně zaslal: vix

No, jednou mi někdo říkal, že měl podobnej problém a když pořádně prolezl auto, tak našel mrtvýho potkana někde u motoru. A když autu nakládal víc, tak potkánkovi začínal doutnat kožíšek ;)

:D:D:D:D:D Hustý... :super

a ja mel na katalyzatoru prilepenej igelitovej pytlik nebo tasku, smrdelo to jak kdyz se pali plast a slo to z celkem ruznych smeru zpod auta, taky me to vydesilo nez jsem behem peti minut prisel na to, co to je, uz jsem ale chystal v garazi hasici pristroj