Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SPAM - Hotel U lípy


Péťa

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Myslim že je to zbytečny, stejně budou spamovat, snad jen pro ten pocit že jsme proti tomu něco udělali.:D

Pokud nás bude psát víc, tak se s tím snad ÚOOÚ zabývat bude a milý hotel by mohl dostat pěknou pokutu a další spamy si rozmyslet. U nás ve \"firmě\" jsou na kontrole každou chvíli (přeci jen zacházíme s velkým množstvím osobních údajů) a myslím, že např. banky na tom budou obdobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Myslim že je to zbytečny, stejně budou spamovat, snad jen pro ten pocit že jsme proti tomu něco udělali.:D

Pokud nás bude psát víc, tak se s tím snad ÚOOÚ zabývat bude a milý hotel by mohl dostat pěknou pokutu a další spamy si rozmyslet. U nás ve \"firmě\" jsou na kontrole každou chvíli (přeci jen zacházíme s velkým množstvím osobních údajů) a myslím, že např. banky na tom budou obdobně.

No to by špatný nebylo pokud to opravdu funguje, potřebujou za uši:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: aka

a co s nima udelame?:)

Obávám se, že nezbývá, než mazat. :nevim

Mě jich chodí tak 50 za týden, ale mail na seznamu mi je filtruje tak se mi do Thunderbirda nestahujou, jen občas něco propadne, no a na Seznam jednou za čes vlezu a vymažu to, co jinýho s tím. Nic jinýho opravdu dělat nejde:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, me to seznam taky pekne projizdi, ze se mi jich na oci dostane jen par, ale u tehle adresy, kterou sem snad nikdy nikam nepsala nebo tak me to proste trochu prekvapilo, obzvlast kdyz do toho minulyho tejdne tam neprislo nic a ted se to anjednou rozjelo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

jj, me to seznam taky pekne projizdi, ze se mi jich na oci dostane jen par, ale u tehle adresy, kterou sem snad nikdy nikam nepsala nebo tak me to proste trochu prekvapilo, obzvlast kdyz do toho minulyho tejdne tam neprislo nic a ted se to najednou rozjelo....

No ono to vždycky chvilku trvá než tu adresu spameři objevěj, ale pak to jde rychle. :(

[upravil dne 21/11/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 11 měsíců později...

Tak po dvou letech mi přišel mail

Stížnost/podnět na nevyžádané obchodní sdělení – vyrozumění

K Vaší stížnosti – číslo podání SP-2006-002352 ze dne 11. října 2006 na rozesílání nevyžádaného obchodního sdělení subjektem Ing. Libor Geyer – Hotel u Lípy, IČ: 49024876, Vám sdělujeme, že jsme na základě Vaší stížnosti provedli u tohoto subjektu kontrolu.

Kontrolou bylo zjištěno porušení zákona. Kontrolovaný porušil zákon č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti tím, že odeslal obchodní sdělení elektronickou poštou bez předchozího souhlasu adresáta.

Z důvodu porušení zákona bylo s kontrolovaným vedeno správní řízení, jehož výsledkem bylo uložení pokuty.

Mgr. Martina Šnajderová, DiS.

vedoucí samostatného oddělení inspektorátu IV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...