Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zavařená brzda?


Freeman

Recommended Posts

Ahoj!

V sobotu jsme s rodinkou vyrazili pezotkem (306ka) k vode, kdyz jsme se odpoledne vraceli do Prahy (bylo hodne vedro), zjistil jsem, ze mi v levem prednim kole prerusovane piska pri zataceni doleva (i velmi mirnem zataceni). Za chvili uz se z leveho kola valil dym a bylo citit spalene oblozeni. Pritom pocit, ze by kolo bylo pribrzdovany jsem nemel. Po ochladnuti jsem v pohode dojel domu.

Myslite, ze se neco kouslo v destickach? Nebo to skutecne souvisi s rizenim predni napravy? Kam se podivat?

DIky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze neni citit pribrzdovani je podle mne tim, ze to motor urve (resp. kineticka energie celeho auta). K tomu aby se ti to takhle zavarilo staci lehky pritlak desticky ke koutouci po dostatecne dlouhou dobu.

Myslim ze se ti z nejakeho duvodu kousnul pistek, ktery tlaci desticku na kotouc. Staci na nem mit spatnou manzetku, dostane se tam spina a voda a pak staci trochu rzi, aby se to nepohybovalo uplne hladce.

Nebo se sprajcla desticka ve trmenu a zustala pak v kontaktu s kotoucem. K tomu staci trochu spiny v prostoru, kudy se desticka pohybuje, nebo na te ose, ktera desticky drzi.

V kazdem pripade bych to rozebral, procistil a rozhybal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Tomáš1

Máš recht, protože pak stačí delší dobu stát (déšt apod.) pak vyjedeš šlápneš na brzdu a je vykukáno brzdy zůstanou vyset. Opravdu to radši omrkni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...