Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rada ohledně velikosti kol


Ferin007

Recommended Posts

A ještě jeden dotaz. Auto ještě nemám, takže to nemůžu zkontrolovat podle TP, ale chci si už koupit zimáky (i s diskama), abych mohl hned vyrazit.

Budou na něm 17˝letní (standard u Navteq). Prodejce tvrdí, že se zimníma diskama nemůžu jít níž, než na 16˝, v prodejně autodoplňků mně ale tvrdili, že by prý mohly být i 15˝. Co vy nato? :myslim

PS: Jedná se o 307 SW. Jak tak zjišťuju, tak ty 17˝sou spíš danajskej dar. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Ale já si právě chci koupit co nejmenší. O 17 vůbec na zimu neuvažuju, to bych se s gumama nedoplatil. Jde mně o to, jestli 16 nebo můžu i 15.

Já mám normálně na 307 15´(i podle TP) a je to úplně ok. Ani neuvažuju o větších, na jaře budu kupovat ALU kola a taky budu chtít 15´. Jednak vyjdou levněji a i pneu na ně jsou levnější a také to nebude mít vliv na spotřebu. Jediný by přicházeli ještě 16´,ale to bude jen v krajním případě, když bude nějaká supr koupě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám SW rok 2002 a mám psané v TP 16 a 17 palců. O 15kách tam není zmínka. Ale na autě je mám. V pohodě tam pasujou a nevidím v tom problém - kromě nehody a to se chci zeptat. Kdy mi ta pojišťovna nebude chtít zaplatit škodu? U zákonné když do mně někdo nabourá nebo u havarijní? Stejně tam ty 15 na zimu dám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...