Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poklice na 307 SW


Ferin007

Recommended Posts

  • O 8 měsíců později...

Zkus zadat do vyhledávače "poklice na kola". Máš pravdu, že na 16" je výběr dost omezenej. Originály nechceš. To se nedivím. Cenu neznám, ale bude se pohybovat 500-1000 za 1 kus. To už je lepší koupit rovnou elektrony :-) A nebo se mrkni po internetových aukcích. Tam se nechají sehnat origo poklice za velmi slušné ceny. Otázkou ale zůstává jak vypadají (škrábance, ap.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Nemáte někdo tip na nějaký pěkný poklice na 16˝pro 307 SW? Na tuhle velikost je už docela problém, normálně je v obchodech moc nemají.

Dík.

Na internetu je pestrá nabídka, jsou i celkem pěkné. Chce to hledat, ale zase si připlatíš poštovné. Já zašel k nám do Mototechny, kde měli 3 druhy na 16" a nakonec jsem si i celkem pěkné vybral. Cena 480,- za sadu. Jsou sice více lesklejší, což je na první pohled znát. Ovšem pořád to vypadá lépe než bez nich. Udělám foto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GOHii

Původně zaslal: Ferin007

Nemáte někdo tip na nějaký pěkný poklice na 16˝pro 307 SW? Na tuhle velikost je už docela problém, normálně je v obchodech moc nemají.

Dík.

Na internetu je pestrá nabídka, jsou i celkem pěkné. Chce to hledat, ale zase si připlatíš poštovné. Já zašel k nám do Mototechny, kde měli 3 druhy na 16" a nakonec jsem si i celkem pěkné vybral. Cena 480,- za sadu. Jsou sice více lesklejší, což je na první pohled znát. Ovšem pořád to vypadá lépe než bez nich. Udělám foto...

Foto: výrobce LEOPLAST (PL)

[upravil dne 1/7/2007 GOHii]

post-0-14109595930017_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: jindra73

Když vidím 307 z neoriginálníma poklicema je mi na blití ... hrúza děs ... raději bez nich ! Tak se kochejte ;) Tyto nejsou na prodej:( škoda taky sháním sadu

Dobrá cena, nejsou to ty které jsi mi na AUKRU "vyfoukl" za 325,- :)

Já už si originály kupovat nebudu, jelikož mi je jasné, že je někdo ukradne znovu...

Jinak nesouhlasím s tím, že je to bez originálních poklic na blití, není to o poklicích, ale o tom, že to auto je prostě krásný i bez nich.

Každopádně úplně bez poklic je to naopak děs...

[upravil dne 21/7/2007 GOHii]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by nekdo chtel original poklice peugeot o rozmeru 16 palcu, tak je mam doma na prodej.

Jsou jete jednu zimu, neposkrabane, jako novekdo ma zajem, tak at mi napise na email tomas@gymkh.cz

Staly teda nekrestansky prachy. 1200 jeden kus....nechal bych je komplet za 2000,-

jo jsou to ty same jako na fotce vyse od uzivatele jindra73

[upravil dne 31.7.07 tomask]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...