Ferin007

Poklice na 307 SW

33 posts in this topic

Nemáte někdo tip na nějaký pěkný poklice na 16˝pro 307 SW? Na tuhle velikost je už docela problém, normálně je v obchodech moc nemají.

Dík.

Mě je dneska nějaká kur.. ukradla, a to byli tak krásný s lvíčkama.... ale říkal jsem si, že je to otázka času... :grr

Můžu nabídnout dvě origo poklice na ráfky 15".

[upravil dne 13/10/2007 Medvěd]

Myslíte tyto originál Peugeot 307/16 , kolik vůbec stojí sada nových ? A za kolik se dají prodat použité ? Mám 1 ale čekám na 307 tak se mi ji nechce prodávat, snad ji upotřebím

post-0-14109595894702_thumb.jpg

Zkus zadat do vyhledávače "poklice na kola". Máš pravdu, že na 16" je výběr dost omezenej. Originály nechceš. To se nedivím. Cenu neznám, ale bude se pohybovat 500-1000 za 1 kus. To už je lepší koupit rovnou elektrony :-) A nebo se mrkni po internetových aukcích. Tam se nechají sehnat origo poklice za velmi slušné ceny. Otázkou ale zůstává jak vypadají (škrábance, ap.).

Původně zaslal: Ferin007

Nemáte někdo tip na nějaký pěkný poklice na 16˝pro 307 SW? Na tuhle velikost je už docela problém, normálně je v obchodech moc nemají.

Dík.

Na internetu je pestrá nabídka, jsou i celkem pěkné. Chce to hledat, ale zase si připlatíš poštovné. Já zašel k nám do Mototechny, kde měli 3 druhy na 16" a nakonec jsem si i celkem pěkné vybral. Cena 480,- za sadu. Jsou sice více lesklejší, což je na první pohled znát. Ovšem pořád to vypadá lépe než bez nich. Udělám foto...

Původně zaslal: GOHii

Původně zaslal: Ferin007

Dík.

Na internetu je pestrá nabídka, jsou i celkem pěkné. Chce to hledat, ale zase si připlatíš poštovné. Já zašel k nám do Mototechny, kde měli 3 druhy na 16" a nakonec jsem si i celkem pěkné vybral. Cena 480,- za sadu. Jsou sice více lesklejší, což je na první pohled znát. Ovšem pořád to vypadá lépe než bez nich. Udělám foto...

Foto: výrobce LEOPLAST (PL)

[upravil dne 1/7/2007 GOHii]

post-0-14109595930017_thumb.jpg

Když vidím 307 z neoriginálníma poklicema je mi na blití ... hrúza děs ... raději bez nich ! Tak se kochejte ;) Tyto nejsou na prodej:( škoda taky sháním sadu

post-0-14109596018906_thumb.jpg

Mám dvě originál poklice 15" a nechám je levně, zůstaly mi po předchozí 307, teď mám ALU-17".:super

Původně zaslal: jindra73

Když vidím 307 z neoriginálníma poklicema je mi na blití ... hrúza děs ... raději bez nich ! Tak se kochejte ;) Tyto nejsou na prodej:( škoda taky sháním sadu

Dobrá cena, nejsou to ty které jsi mi na AUKRU "vyfoukl" za 325,- :)

Já už si originály kupovat nebudu, jelikož mi je jasné, že je někdo ukradne znovu...

Jinak nesouhlasím s tím, že je to bez originálních poklic na blití, není to o poklicích, ale o tom, že to auto je prostě krásný i bez nich.

Každopádně úplně bez poklic je to naopak děs...

[upravil dne 21/7/2007 GOHii]

Měl jsem je na autě rok a nikdo mi je neukradl, dvě už jsem prodal a dvě ještě mám, nechal bych je za 400.

[upravil dne 21.7.2007 Leos]

Viděl jsem "obyč" poklice přestříkané stříbrnou perletí, efekt srovnatelný s originály.

Pokud by nekdo chtel original poklice peugeot o rozmeru 16 palcu, tak je mam doma na prodej.

Jsou jete jednu zimu, neposkrabane, jako novekdo ma zajem, tak at mi napise na email tomas@gymkh.cz

Staly teda nekrestansky prachy. 1200 jeden kus....nechal bych je komplet za 2000,-

jo jsou to ty same jako na fotce vyse od uzivatele jindra73

[upravil dne 31.7.07 tomask]

Původně zaslal: Leos

Měl jsem je na autě rok a nikdo mi je neukradl, dvě už jsem prodal a dvě ještě mám, nechal bych je za 400.

[upravil dne 21.7.2007 Leos]

Ještě jsou k mání:myslim