Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Relé potkávacích světel u 406ky


Radek406

Recommended Posts

vsechno jde pres kontakty packy, zadne rele tam neni, pojistky by to mely byt F31 pro leve a F32 pro prave predni svetlo ( tlumena ) Pokud ti sviti dalkove svetlo, a potkavaci a obrysove ne, bude problem nekde v dratech

TADY mas ke stazeni schema zapojeni svetel, tak nezbyva nez hledat.

Nejlepe zmerit na konektoru jestli tam jde napeti 12V a pokud ano, bude chyba 100% v kostre. pokud tam napeti nejde, je porucha nekde na dratu od packy, pres pojistkovou skrinku pod palubkou u ridice az ke svetlometum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tou bych prave taky zacal, zacal bych merit na tom konektoru ve svetle, jak jsem psal, pokud tam pujde 12V je to jasna spatna kostra, az pokud tam nepujde proud po dratech po kterych by mel, tak pak bych hledal dal v aute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

jj tou bych prave taky zacal, zacal bych merit na tom konektoru ve svetle, jak jsem psal, pokud tam pujde 12V je to jasna spatna kostra, az pokud tam nepujde proud po dratech po kterych by mel, tak pak bych hledal dal v aute

Jasne :) Lepsi je zacit od toho nejjednodussiho mozneho reseni a pak postupovat dal :) Nekde jsem tu cetl, jak nekdo radi vyjmou celou palubku kvuli prskle zarovce v hodinach stareho modelu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...