Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pripadaji vam nase silnice jako tankodrom?


BobyD

Recommended Posts

V ČR jsou sice asfaltky, ale o to je to zákeřnější, když najedeš na výtluk 50 x 50 cm, který je 15 cm hluboký a má ostré hrany - to je na proražení gumy a zničení disku.

Jednou tady ukazoval Mašinka fotky, jak najel na utrženou krajnici a zničil obě kola; vůbec nemusíme jezdit až do Ruska ...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna ze by obcas stalo za to vyrazit takhle nekam smerem na vychod aby si clovek uvedomil jak dobre se mu zije unas si nekdo uprdne a vsichni se muzou zbalznit chvili stoji D1 a je to drama na deset minut v hlavnich zpravach tady misto silnice sodoma gomora a buh vi jestli se to do ruskejch zprav vubec dostalo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Já teda nevím, ale v první chvíly, kdy by mi kola klesly do bláta pod úroveň mejch nizkoprofilovejch gum, tak to točím, jedu zpátky a nebo aspoň zastavím. Do těch metrovejch kolejí bych se rozhodně nepouštěl :bojim:bojim

Kdybys potřeboval NUTNĚ přjet z bodu A do bodu B a jiná cesta by nebyla, myslím, že by sis to taky lajsnul (přinejhorším by tě protáh ten pásák).

Já jsem takhle onehdá v zimě projížděl trasu Chomoutov, Vejprty, Boží Dar, Ostrov nad Ohří a byly chvíle, kdy jsem si připadal možná ještě zoufaleji než Ti rusáci v blátě - já jel sice po silnici, ale všude kolem mě bylo bílo,Mezi Chomoutovem a Vejprtama jsem za horizontem dojel lesáckou Tatru, která se bála kopec sjet - já netušil proč, ale dole jsem docela chápal - i dodávka měla co dělat aby ty zatáčky projela, mezi Vejprtama a Božákem byla vánice a sněhová bouře, v který bylo vidět sotva od tyče k tyči a kdybych zastavil, tak se nejen nerozjedu, ale rovnou i umrznu. Uf, ještě teď se potím, ale přežil jsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Vertex

Já teda nevím, ale v první chvíly, kdy by mi kola klesly do bláta pod úroveň mejch nizkoprofilovejch gum, tak to točím, jedu zpátky a nebo aspoň zastavím. Do těch metrovejch kolejí bych se rozhodně nepouštěl :bojim:bojim

Kdybys potřeboval NUTNĚ přjet z bodu A do bodu B a jiná cesta by nebyla, myslím, že by sis to taky lajsnul (přinejhorším by tě protáh ten pásák).

Já jsem takhle onehdá v zimě projížděl trasu Chomoutov, Vejprty, Boží Dar, Ostrov nad Ohří a byly chvíle, kdy jsem si připadal možná ještě zoufaleji než Ti rusáci v blátě - já jel sice po silnici, ale všude kolem mě bylo bílo,Mezi Chomoutovem a Vejprtama jsem za horizontem dojel lesáckou Tatru, která se bála kopec sjet - já netušil proč, ale dole jsem docela chápal - i dodávka měla co dělat aby ty zatáčky projela, mezi Vejprtama a Božákem byla vánice a sněhová bouře, v který bylo vidět sotva od tyče k tyči a kdybych zastavil, tak se nejen nerozjedu, ale rovnou i umrznu. Uf, ještě teď se potím, ale přežil jsem

hmm to znám,to je jek u nás v zimě...silničáři jedou jednou za den,někdy ani to ne.každou chvíly nejede autobus a všechno ucpaný bláznama s letníma gumama...

toto sou silnice u nás v zimě...

post-0-14109594912907_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Vertex

Já teda nevím, ale v první chvíly, kdy by mi kola klesly do bláta pod úroveň mejch nizkoprofilovejch gum, tak to točím, jedu zpátky a nebo aspoň zastavím. Do těch metrovejch kolejí bych se rozhodně nepouštěl :bojim:bojim

Kdybys potřeboval NUTNĚ přjet z bodu A do bodu B a jiná cesta by nebyla, myslím, že by sis to taky lajsnul (přinejhorším by tě protáh ten pásák).

Já jsem takhle onehdá v zimě projížděl trasu Chomoutov, Vejprty, Boží Dar, Ostrov nad Ohří a byly chvíle, kdy jsem si připadal možná ještě zoufaleji než Ti rusáci v blátě - já jel sice po silnici, ale všude kolem mě bylo bílo,Mezi Chomoutovem a Vejprtama jsem za horizontem dojel lesáckou Tatru, která se bála kopec sjet - já netušil proč, ale dole jsem docela chápal - i dodávka měla co dělat aby ty zatáčky projela, mezi Vejprtama a Božákem byla vánice a sněhová bouře, v který bylo vidět sotva od tyče k tyči a kdybych zastavil, tak se nejen nerozjedu, ale rovnou i umrznu. Uf, ještě teď se potím, ale přežil jsem

hmm to znám,to je jek u nás v zimě...silničáři jedou jednou za den,někdy ani to ne.každou chvíly nejede autobus a všechno ucpaný bláznama s letníma gumama...

toto sou silnice u nás v zimě...

taky u nás....

post-0-14109594913352_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...